Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kizáró ok sokaknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró ok sokaknál a dohányzás?

Figyelt kérdés
Nem cigizem, mielőtt megkapom tőletek. Csak meglepő hogy milyen sokan írják, hogy nekik a dohányzás az no go zóna.

2022. aug. 19. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert káros, büdös, csak füst aminek semmi értelme inkább lassan a halálba ringat téged es még fizetsz is érte.
2022. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Párom dohányzott. Olyan érzésem volt néha, mintha a hamutállal csókolóznék. Mivel kifejezetten érzékeny a szaglásom, így 5 méterről megéreztem, ha éppen elszívott egy cigit. Na meg a másik érdekesség: ha sokat cigizett, akkor az ondója undorító ízű lett. Amúgy a dobozos cigitől volt főleg ez. Ha sodorta minőségi dohányból, akkor kevésbé volt érezhető.
2022. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem szeretnék olyannal smárolni akinek a szája dohány szagú.

Emellett a ruhája, és mindene beszívja a szagot és ezekre én "érzékeny" vagyok

2022. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mert az állott dohányszag, ami egy dohányos ruhájából, bőréből, szájából, olykor még a lakásából is árad, undorító és gyomorforgató.


A dohányzás káros hatásai az egészségre nem csak őt, de engem is érintenek.


És ami a legfontosabb: a dohányosok gyenge emberek. Külső "nyomásra" (tartozni valahova, trendinek lenni) rászoknak valamire, amire semmi szükség, aztán abbahagyni meg nem tudják/akarják a függőség miatt. Csak a gyenge ember addiktív, nekem pedig lúzerekre nincs szükségem.

2022. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Elöttem leírták az okokat amik miatt én sem kezdenék igazán dohányzó pasival. Viszont ha amúgy stimmelnének a dolgok közöttünk, akkor adnék egy esélyt neki, viszont lehet hosszutávon biztatnám a leszokásra.

Vannak alternativák is, ha nem tudja lerakni. Egyik haverom átállt az e cigire. Nem mintha az olyan egészséges volna, de nekem egy fokkal jobb. Nincs füstszaga, plusz a haverombol kiindulva a légutak ak is jobb egy kicsit. Ő asztmás volt és még erre cigizett, de ahogy átállt az e cigire, megszünt a fulladása.

Szoval ja, alapesetben nem, de ha nagyon jól megvagyunk egyébként akkor egy esélyt érdemel a dolog. Plusz ha fontos vagyok neki akkor hajlandó változtatni, persze ez a részemröl is így van, ha van olyan dolgom ami esetleg öt zavarja.

Szerintem egy kapcsolatban ezek alap dolgok. Bizonyos mértékig szükség van arra hogy az ember alkalmazkodjon a másikhoz. Elvégre senki sem tökéletes, sem én, és a majdani párom se.

2022. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert az juz mindig eszembe, hogy akár egy kazanházzal is járhatnék.
2022. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nem kizáró ok
2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kisördög1 ***** válasza:
98%
Mert qrva büdös és bosszantó
2022. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
"Csak a gyenge ember addiktív, nekem pedig lúzerekre nincs szükségem." Ez egy elég káros felfogás. Mindenki belekerülhet egy ilyen ördögi körbe. Nekem személyszerint unszimpatikusabb lenne egy olyan ember, aki úgy nyilatkozik a függőkről mint te, mintsem egy valódi dohányos.
2022. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha jó távol dohányzik valaki, akkor is öklendezem a szaga miatt. Pláne ha egy ember velem együtt élne, még megpuszilni sem tudnám, nem hogy megcsókolni. Rettentő büdösnek találom, és nem veszi el a szagot a fogmosás. És nem is moshatna minden cigi után fogat. Szóval nekem undorító. De szerencsére egyik partnerem sem dohányzott.
2022. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!