Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen spanyol fiúval járni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen spanyol fiúval járni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Volt "ilyen" sráccal kalandom. Spanyolnak mondta magát ilyen latino beállítottsága volt. Kissé nagyképű volt,és amúgy kötekedő is.. Később kiderült hogy valójában cigány,ugye a közösségi oldalak mindent felfednek...

Sok roma vallja magának spanyolnak,olasznak... Bár nem értem mire jó a valódi származását letagadni valakinek és inkább hazudni... Előbb utóbb úgy is kiderül...

2022. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Spanyolos.. De ha már igy összejött, kérj nyelvleckét.. megtanulsz románul/spanyolul köszönni.. elküldeni a.. stb..
2022. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Azt mondják magukrol mediterrán tipus!aztán persze hamar kiderül,hogy cigány!de azért szeretőknek nem rosszak!!
2022. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én iráni származású valójában romával ismerkedtem, de nem szexeltünk... de amit tanultam szociológusként, szerintem minden korszak megpróbálta valahogy őket beolvasztani, ez bizony identitás zavart okozott bennük, Mária Terézia újmagyaroknak hívta, Kádár-Korszak megszüntette a félnomád életmódjukat és erre épülő szakmáikat, viszont mindegyik korszakban kimaradtak a földosztásból, lakhatási körülményeik is pocsékak voltak, Kádár-rendszer osztálykérdésnek tekintette a problémájukat alapvetően... így ebbe zavaros identitás-válságban bizony nem merik vállalni ezt... pedig lehetne... mert vannak jó cigány kezdeményezések, éttermeik is vannak, divatot is teremtenek, vannak iskoláik, ahol tanítják a nyelveiket..meg népzenéiket.. szerintem valahol itt kellene, egyébként értelmiségi réteg is van, csak sajnos a roma kisebbségi önkormányzatokban például nem ezek irányítják a dolgot... ők megmaradnak problémáról író újságíró, művészek, tanárok, ápolónők, kutatóorvosok, aktivisták szintjén... pedig szolgálhatnák félig-meddig integrálódásukat és egyben identitás megőrzésüket is...
2022. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Kedvesek. Talan kicsit kissebb a peniszuk. Nekem bejon bennuk hogy ami a szivukon,az a szajukon. Szerintem nagyon erzeki szeretok es talan kicsit feltekeny tipusuak. Szeretnek kenyeztetni.

Sokkal volt dolgom mert erasmus coordinator voltam

2022. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem olaszok terén van tapasztalatom. Nem borotvâlják alul és gyorsan elsülnek. De rendkívül érzékiek. Vadul csókolóznak. Kimondják ami a szívükön van.
2022. aug. 20. 08:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Muy bueno
2022. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!