Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki hosszútávú kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hosszútávú kapcsolatot keres számít hogy milyen korú pasikkal ismerkedik?

Figyelt kérdés

Mennyi az ideális korkülönbség?

Van különbség aktívnál és passzívnál az még elfogadható korban?



2022. aug. 20. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondod, mintha minden aktív és passzív srácra igaz lenne, hogy egyformák.

Egyébként teljes mértékben a személytől függ, hogy neki mennyi fér bele. Arról sem szabad megfeledkezni, hogy az előre meghatározott ideális intervallumot van, hogy felrúgják- ha a számára tökéletes sráccal ismerkedik meg.

2022. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít,mert fiatal is lehet komoly,kedves és értelmes és idősebb is lehet link,hazug és kihasználós.

Ezért nem szabad kategorizálni, illetve egy életkorhoz tulajdonságokat társítani.

2022. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapjáraton az én esetemben olyan max +5 év korkülönbséget gondolnék ideálisnak, de ahogy már előttem is írták, ez simán elcsúszhat, ha minden szuper vele. Nem hagynám, hogy ezen múljon a dolog.


P

2022. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. En 26 ,parom 20 volt mikor osszejottunk es 2 eve tart. Ismerkedtem en 35 evessel is aki gyerekes volt. Szemelyfuggo
2022. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 7 év a korkülönbség és működik 6 éve a kapcsolat.
2022. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 27 év a korkülönbség és működik 6 éve a kapcsolat.

(Kihagy a bllntyűzt)

2022. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aktív vagyok és 28 - 45 közötti társat szeretnék.


54/Bp

2022. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!