Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik ha valakinek elment a kedve az ismerkedéstől ,ilyen -olyan okból.....mi az ami vissza tudná rángatni az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nagyon sok ilyet olvasok és valóban az ember sokszor a feladás határán van.De szerintem egy korrekt ismerkedés nagyon sok színt ,érzést tud vinni az életbe.És nem mellesleg nem lessz befasult,érzelmileg sérült,gepiesen magának örometado ember valakiből.

2022. aug. 21. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyannal kezdenék el ismerkedni, aki beszélget,fokozatosan ismerkedik, van humorérzéke, kapcsolatot szeretne, ezt építeni..

És nem centik,stb alapján osztályoz és nem azonnal ágyban akar kikötni.


Ha ezek megvalósulnának, egyik legboldogabb ember lennék Bpesten...:)

2022. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem most jelenleg semmi.


Lehet én vagyok a szerencsétlen, de mindig van valami, ami közbejön és megszakítja az ismerkedést.


Pl adott egy ismerkedés alatt, és első randi után is egy tökéletes pasi, belsőleg tényleg egy aranyat érő ember, aki akkor is szimpatikus lenne, ha nem lenne vonzó.


Erre kiderül, hogy Ő sosem használ gumit senkivel, de Ő volt legutóbb szűrésen, 2021-ben, STD szűrésen...


Vagy egy másik pasi, szintén nagyon cuki és aranyos, erre Szigeten látom az első randi előtt, tök véletlenül, hogy szívja fel a fehér csíkot, majd másnap meg a bejárat előtt koldul belépőre.


Vagy egy harmadik eset, szintén aranyos és intelligens pasi, csak felesége van, és csak ki akarja élni a bi hajlamait.


Hogy mi tudna visszahozni abba, hogy újrakezdjem az ismerkedést?


Talán ha külföldre költöznék, ahol nem ennyire elutasított a melegség, és talán több intelligens és korrekt meleg van.


Nem a magyarok ellen beszélek, de mintha az elmúlt 12 év kormányzása (aztán lehet ennek nincs köze hozzá), teljesen elbutította volna és lezüllesztette volna a magyar embereket agyilag.


Tipikus ez az éljünk a mának, dugjunk mindenkivel gumi nélkül, vagy csak rejszoljunk aztán töröljük magunkat jellemzi a magyar meleg társadalmat, nem tudom, hogy ez külföldön is jellemző-e.


És akkor ne beszéljünk a vidékiekről akik mondjuk Pesttől messze is laknak, ők pláne megvannak lőve.


Szvsz ha nem jön valahogy szembe az "igazi" akkor vagy az egyetem utáni küldöldre költözés tudná még visszahozni a kedvem az ismerkedéshez, vagy semmi.

2022. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az a baj hogy nagyon sokan szexre mennek.és ez csak egy része.van aki még találkozni sem akar,otthoni öromszerzesre használja a másikat.ezt tapasztalom én is.Semmi fokozatosság.Az ismerkedés még csak annyi"szia Mizu?.....merre laksz....egy szopasra?"nah ez a baj.és ha felteszem egy olyan kérdést hogy kapcsolatra ismerkedni, megismerni egymást?van valaki?akkor mindenki olyan.de szerintem ennek nem szabadna olyan hatással lennie hogy feladja az ember.sokszor égettem meg magam ,de soha nem adnám fel
2022. aug. 21. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Pszichológus ki tud gyógyítani ebből a betegségből" A homofóbiádból talán, az tényleg elég beteg dolog.
2022. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a reális igények sem mellékesek
2022. aug. 21. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom sajnos hol és hogyan lehetne ismerkedni, mert a társkereső oldalakon egyből a szexre terelődik a téma és ilyesztő tud lenni az ilyen ramenosseg. Én nem rég ismertem be magamnak is 33 korom ellenére, hogy engem a fiúk érdekelnek. Első ilyen kapcsolatom lenne, de ez egy kényes dolog és nem látok olyat, akivel lehetne diszkréten ismerkedni, beszélgetni, hogy szép lassan, ha megvan a kölcsönös szimpátia kialakulhasson valami.
2022. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6-osnak kívánom, mielőbb találja meg, akivel jól megérti egymást..Az első kapcsolat csodás dolog,de csak akkor,ha a szimpátia kölcsönös és a szerelem is így alakul ki !
2022. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen a jó kívánságot! Remélem eljön egyszer az én időm is.
2022. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Túl sokat képzelsz a nyugatról, ott sem különbek az emberek, csak jobb a marketingjük. Például Londonban népszerűek az olyan szexpartik, ahol mindenki barebackben nyomja. Vagy vegyük a prágai srácokat (igaz az nem nyugat), akik megdöbbennek, ha gumiban akarsz szexelni velük.

Egyébként elég idős vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy a magyarokat nem az elmúlt 12 év változtatta meg, ilyenek voltunk mindig is.

2022. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!