Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy jussak el addig a szintig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jussak el addig a szintig, hogy egy szabad strandon valakit egy kölcsönös szopásra rávegyek? És mikor összejött, mármint megtaláltam a kiszemelt személyt, hol csináljuk?

Figyelt kérdés
Kérdezzetek csak, ha többre is kíváncsiak vagytok...

2022. aug. 23. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért éppen egy strandon akarod csinálni, ha nincs ötleted, hol lehetne megoldani? Vannak jóval komfortosabb és nyugalmasabb helyszínek is.
2022. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hmmm hát először is le kell alacsonyodni primitív szintre....nah az meg menni fog.Aztán elmenni egy szabadstrand ra...ez is, találni egy neked tetsző pasit....ez is fog menni mert elég igénytelen vagy.megkérdezni értelmesen hogy leszophatod e.itt már rezeg a léc.Vigyáznibkell nehogy pofánverjenek.Ha van olyan igénytelen mint te és megengedi,le kell szopni.elköszönni....egy félreeső sarokban leköpni magad.ennyi a recept
2022. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha ilyen vágyaid vannak, biztos lesz. Főleg ha kiabálsz, hogy Emja vagyok.
2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Emma, ne haragudj.
2022. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Az én seggem ki is nyalhatod.
2022. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben olyan nudista helyen probálkoznék ahol melegek/bi pasik vannak akik vágynak a férfi testi szerelemre. Szóval biztosra mennék. Elég meredek az ötleted, hhogy egy random szabadstrandon ilyet csínálnál.
2022. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gárdonyi nudista strand, oda mindenki ezért megy. Van heteró és homo része is és akár a parton is csinálhatod mindenki szeme láttára.
2022. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!