Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondtátok el szüleitekn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtátok el szüleiteknek, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Volt akkoriban párotok?


Válaszotokat előre is köszönöm


20/F/M



2022. szept. 4. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el
2022. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 3 éve, és most 19 vagyok.

Nem terveztem meg előre, csak így alakult. Nehéz volt kimondani, de elég jól kezelték.


És nem volt senkim akkor. Még most sincsen. Nehéz ismerkednem, mert neten alig akadnak normális emberek, akik az én korosztályom. Személyesen meg értelem szerűen mégbonyolultabb...

2022. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se mondtam el, de elég intelligens emberek ahhoz, hogy maguktól ráköttek, meg ahhoz is elég intelligensek voltak, hogy ne akarjanak erről beszélgetni - mert mit is lehetne?! -, egyszerűen és hallgatólagosan elfogadták ezt a tényt. Volt párom (akkoriban 22-23 éves voltam), ebből jöttek rá.
2022. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
leírtam egy levélben, még utolsó 2 évemben szakközépiskolás koromban... akkora már csak anyu volt, hát kiakadt, aztán rájöttem, hogy végül is ez volt a helyes reakció, végül elfogadta a dolgot, mint oly sok döntésemet, ha bár én felismerem, hogy sok mindenbe hibázok, de ebbe nem hibáztam, hogy felvállaltam előtte...
2022. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!