Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan mondtátok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek hogy melegek vagytok? És hogyan fogadták?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok, de szerintem semmi közük, ahhoz, ami a hálószobában történik. Ha majd életem párja olyan nemű lesz, mint én...akkor majd lazán bejelentem és lekakilom, mit szólnak.:D
2016. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Eric Griffin ***** válasza:
100%

Erről a Dumb és Dumber jut eszembe.

-Nem vlltam otthon, amióta azt mondtam, hogy meleg vagyok.

-Miért montad ezt?

-Ühm...Nem volt kedvem füvet nyírni.

2016. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám elmondta, hogy szeret, de sajnálja hogy nem lesz rajtam keresztül vérszerinti unokája biztosan. De azt mondta még ezt is túléli, mert van két tesóm, akik viszont heterók.


Ha egyke lennék, biztos nehezebb lett volna. Azóta sem érzem semmi hátrányát, mióta elmondtam, pedig ez már három éve volt. Ugyanúgy beszélünk, törődnek velem és támogatnak. Viszont azóta nem kérdezik hogy "Mi újság a lányokkal?" és arra persze nem kíváncsiak hogy mi újság a fiúkkal, úgyhogy eggyel kevesebb beszélgetési témánk van.


26/F

2016. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Én egyke fiú vagyok, és miután egy hosszas bevezető után (megkérdeztem, szerintük mi a szerelem, és hogy tudnak-e rá ugyanúgy tekinteni, ha az szembemegy az általánosan elfogadottal), sok év érlelés után kinyögtem hogy a fiúkat szeretem, egy iszonyú lehangolt fogadtatásban volt részem. Próbálták elhitetni magukkal (és velem), hogy ez csak egy rossz korszak, amiből remélhetőleg kinövök egyszer...az egész magánélet témája pedig azóta is tabu.

22/F/m

2016. márc. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn az első válaszadóval èrtek egyet:)

Persze, az is normális, hogy elmondod, ès megbeszèlitek, de ha úgy èrzed, hogy ez nekik kènyes tèma, esetleg ettől rosszab vègeredmèny(pèldául útálat, gyűlölközès) születne, akkor ráèrsz bejelenteni akkor mikor már van egy párod. Ne ez alapján ítèljenek meg a nagybetűs èletben:) Ami a hálószobában törtènik az csak rád ès a partneredre tartozik, legyen bármilyen nemű is:)

2016. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!