Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal aktívak, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal aktívak, szerintetek lányosak ezek a fiúk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. szept. 8. 07:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán nem
2022. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem? Az első képen nagyon is látszik, hogy ki van sminkelve, ott a rúzs az ajkán, ívesre szedett szemöldök. Ezt leszámítva tök férfias.
2022. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
59%

Ma már fiúk/férfiak egyre nagyobb része festi a haját, meg minimálisan sminkelve is vannak, adnak magukra.

Ettől még nem lesznek nőiesek!

Sőt, ha profin vannak sminkelve, a férfias vonásokat emeli ki rajtuk.

Az összes férfi színész sminkelve van, mégsem lesznek tőle nőiesek!

2022. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
41%

Ja, igen. Ezeknek a férfiaknak döntő többsége színész, TV-s szereplő aki a műsor, esemény erejéig kap egy sminket a szereplés erejéig. Mert elvárt a tökéletes megjelenés ezért megy egy semleges smink, aminek annyi a célja hogy a kisebb szépséghibákat, ráncokat, karikát a szem alatt, kiütéseket, hegeket stb. palástolja meg kapjon valami egységes színt az arc. Kb. mint egy retus a fotn. De nem ez, hogy élénk pirosra ki vannak rúzsozva meg ilyenek. Elhiszem, hogy ráizgultál csak ki ne találd már hogy ez a férfias :D Még melegek között szólva is ez a fiú egy twink kategória. Én konkrétan ha csak az arcot látnám, és hosszú fürtjei lennének elgondolkodnék rajta hogy ez egy nő vagy egy pasi. Most így ahogy van, nyilván nem nézném nőnek de szerintem nem lenne nehéz crossdresserként szerepelnie. Nem akarom lecsajosozni mert lehet még csak túl fiatal, nem derül ki hány éves de ez még ebben az esetben isnagyon kisfiús, nem férfias. Vagy ti még nem láttatok férfit?


[link]


Itt egy kupac 15-17 éves. 1-2 kivétellel már mind inkább néz ki férfinak mint a kérdésben szereplő srác. Főleg a 6, 13. Most akkor rakd melléjük ezt a bájosan mosolygó piros rúzsos kisfiút. Nem érzed a kontrasztot?

2022. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon helyesek.


Valóban nem "férfiasak", de nem is lányosak, hanem "fiúsak". Már egyértelműen kialakult a nemi jelleg (már tuti, hogy rendszeresen maszturbálnak), de még nem állapodtak meg. Én az ilyenekben nagyon tudok gyönyörködni. Különösen a második cuki.

2022. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

#34

"Én konkrétan ha csak az arcot látnám, és hosszú fürtjei lennének elgondolkodnék rajta hogy ez egy nő vagy egy pasi."

Nézz meg jól az arccsontjukat, konkrétan ordít róluk, hogy hímnemű egyénekről van szó, főleg a második srácnál. De még az elsőnek is szerintem az állkapcsa eléggé szögletes. Egy női arc nem így néz ki, az sokkal kerekebb és sokkal teltebb ettől.

És amúgy igen, twinknek számítanak, de az mitől lenne nőies? Sem a szőrtelen arc, sem pedig a vékony test nem tesz nőiessé egy férfit, ahogy a #30 válaszban ki van fejtve.

Ha nőies férfit akarsz látni akkor tessék itt van: [link]

Na ő már tényleg olyan mint egy nő aki magának férfias frizurát vágatott. (Pedig amúgy nem az, mert pasi van a képen)

2023. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!