Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Megfogalmaznáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Megfogalmaznátok részleteiben, mit éreztek pszichésen és fizikailag az orális szex alatt mint adó fél? Mi játszódik le a fejetekben? Közben is, meg a végén is.

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok meleg, de speciel ez nem hiszem hogy sokban különbözne a hetero résztől.
2022. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
2022. szept. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 -remete- ***** válasza:
95%
Nekem mindig az jár a frjemben, hogy élvezem és remélem, hogy ő is. Meg finom az ize meg jó lenne ha oő is csinalná nekem. :)
2022. szept. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az jár a fejemben, ha cumizok, akkor legalább aznap megúszom, hogy a fenekembe tegye. Iszonyú vastag neki, minden lökésénél csillagokat látok.
2022. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Szívesen szopatnek ha lenne jelentkező. Fejér, Bács megye.
2022. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A férfi legnemesebb része, életének alfája és omegája a számban lüktet, arra várva, hogy örömet szerezzek neki. Imádom az ízét, főleg ha nem közvetlenül előtte fürdött, hanem pár órát állt a gatyájában. Hallom a nyögéseit, ahogy a csúcshoz közeledve egyre erősebbek lesznek, a teste remeg a kéjtől. Aztán telespricceli a számat azzal a finom nedűvel, én pedig nyelem, mint egy szomjas kismalac. Nagyszerű érzés, hogy én adtam meg neki a beteljesülést, az orgazmust.
2022. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 steven95 ***** válasza:
77%

A formája gerjeszt a legjobban. A világ legtökéletesebb és leggyönyörűbb alkotása. Szimmetrikus makk az ékköve eme szexuális totemoszlopnak. Minél közelebb kerül, annál jobban nyílik ki a szám irányíthatatlanul. A férfi középpontja, a teljes férfiasság sűrített esszenciális kivonata - nem csak az ondóra gondolok itt, hanem a csodálatos geometriára, ahogy a hasizom a töve felé nyúlik mint egy tölcsér mint ami minden férfiasságot összegyűjt és becsatornáz,(ha van) szőrcsík ami szintén az utat mutatja, egyszerűen csodálatos a kilátás onnan, szinte sírhatnékom van. A lehető legközelebb szeretnék hozzá lenni és az akkor lehetséges ha a számban van. Szeretném ha ott pihenne egész nap és kitöltené a szám, menthetetlenül vágyom rá. ÉS hihetetlen megtiszteltetést érzek, ha valaki velem osztja meg és hozzáférést ad a legértékesebb testrészéhez. Az ember iránti szeretetem akarom orálisan kifejezni, és remélem, hogy azzal hogy minden nyomás az ő szeretetének egy szelete. Gyerekkoromból van egy emlékem, amikor megtalált a felismerés, hogy egy felnőtt férfinak tényleg akkora a pénisze, hogy épphogy befér/be se fér és kitölt a szájat?! A gondolattól teljesen elfogott a vágy. Ezt akarom!


Remegést, fokozódó izgatottságot a mellkasomban a gyomromban, bizsergő ajkat az első szájba hatolásnál, forróságot, finomságot - ízt mit nem lehet leírni, de tudom, hogy mindig is ilyennek képzeltem a pénisz ízét. A makk formáját szinte "látom" a nyelvemmel. Érzem a láthatatlan részek keménységét, a pénisz belső eredetét és a nyomást amit keltek benne a számmal való elhajlításával. Hazaértem. Behunyom a szemem és megvan minden ami hiányzott. Tudomásul veszem, hogy szeretgetésre van szüksége, és addig szeretgetem amíg akarja. Örömöt érzek, hogy végtelennek tűnő percek hada vár rám. Minden apró részét "helyeslem" a férfinak testileg , lelkileg, azzal hogy önzetlenül szopom, és "validálom" létezése szükségességét, ezt akarom éreztetni az illetővel és átadni neki.Én nem az orgazmusra hajtok, csak csinálom. Feladom a levegővételt -mint egy megédesítő áldozatvállalás - hogy örömöt adjak. Koncentrálok, hogy a fogaim eltakarjam megfelelően, hogy változatosan -kéz nélkül!- a lelki állapotom kavargó érzésével megfűszerezve adjak testi ingereket. Végén már csak a férfire koncentrálok, hogy a legjobb orgazmusa legyen. Nagyobb levegővel, több kitartással és totális fókusszal, hogy megfelelően kanyarodjunk rá az évezésre. A lüktetés, a nyögés, az arcra kiült gyönyör a legelismerőbb jóleső visszajelzés. Az ondó a számban emlékeztet, hogy még ez hiányzott, ahogy szétterjed a nyelvemen, befut a nyelvem alá, ondólében úszó makkja a számban -erősen erre gondolok és élvezkedem rajta. Lenyelem miután jól átforgattam a számban minden ízt kinyerve belőle, és akkor a maradék csepp ami kikandikál a húgycsőből, lenyalintom. Hihetetlen hálát érzek. Tudom, hogy így visszavonhatatlanul odaadtam magam valakinek, és ezzel a ténnyel visszaélhet, de abban az időpillanatban mindig őszintén az övé leszek ;) ÉS igen, én is vágyom arra, hogy valaki "validájon" hogy érdemes vagyok arra hogy szophassam és nyelhessem.


Nem vagyok perverz, ha kicsit a leírás túltolt szexuálisan. A legfontosabb a lelkiség. Ha mersz lelkileg kapcsolatot teremteni - független attól, hogy ez csak egy orál -, akkor a testiségben meg lesz az amit annyiszor hiányolsz. Add oda a lelked, ne csak a farkad és csodás lehet.

2022. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki az általános iskolás irodalom szakkörön érzi magát?
2022. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 steven95 ***** válasza:
79%
Hát ez fájt. Szomorú, de ilyenre futja tőlem. Bocsi.
2022. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszett :D Izgató ezt olvasni, hogy ennyire szereted csinálni.
2022. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!