Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Introvertált, gamer, geek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, gamer, geek meleg fiúk/férfiak, ti hogyan boldogultok az ismeredéssel?

Figyelt kérdés

Manapság az "instagram és tiktok generációban" eltörpülnek bizonyos értékek, a külsőség és a felszín nagyon nagy hangsúlyt kap, így aki visszafogottabb, introvertáltabb talán nehezebben boldogulhat az ismerkedéssel - persze ez személyiségfüggő.


Introvertáltabb, esetleg gamer fiúk (a kettő tényező persze nem mindig függ össze :) ) - általánosságban, hogy álltok az ismerkedéssel?


Én introvertált vagyok, és ugyan azt érzem az aktuális ismerkedéseim alkalmával nehézségeim nekem nincsenek, de kiváncsi vagyok mások véleményére. :) Azzal viszont küzdök, hogy érték legyen az ismerkedéseim alkalmával, ami a jelenben nem mindig könnyű.



2022. szept. 10. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok sem gamer sem introvertalt,de ismerkedéseim- amik szinte nem is nevezhetők annak-alkalmával belefutokvegyckét ilyenbe.és érdekesek tudnak lenni ...a szó pozitív értelmében.nagyon normálisak tudnak lenni.szerintem annyi a probléma velük ,hogy nehezen lehet őket kibillenteni a komfortzónájukból.
2022. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Jajj neeee
2022. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mert a csajok sose kezdeményeznek.
2022. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cseppszi ***** válasza:
há-át ez azért eléggé játék közösség függő is - néhol szinte szégyellem magam olyan nyitottan megy az "ismerkedés" néhol meg mitha mindenki nem nélküli de 100 éve tartós párkapcsolatba élő lenne . . .
2022. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!