Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem nagyon vonzó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagyon vonzó egy férfinél a minél izmosabb, és nagyobb mellizom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez a biszexségemből adódik (azt szeretem, ha egy csajnak nagy a melle)? Én azt vallom, hogy minél izmosabb valaki, annál szebb, de nálam talán a mellizom a legvonzóbb izom egy férfin. Ti hogy vagytok ezzel?

2022. szept. 10. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Enis ugyanigy

Enis bi vagyok es bejonnek a nagyon izmos pasik meg a sportosak annyira tetszik a mellizmuk:D

2022. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is ugyanígy bejön a mellizom. Nagyon szexi tud lenni

Bár én simán meleg vagyok. 19

2022. szept. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen,az a legizgatóbb.

Főleg,ha feszül rajta a felső.

2022. szept. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Imádom... főleg egy ízléses testhez tapadó inggel... sokan fantáziálok arról, hogy egy irodában egy testépítő fizikumú pasit a forgószékben maszírozok és benyúlok az inge alá a mellkasához.. a többit pedig elképzelitek :D :D
2022. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer össze haverkodtam egy sráccal a kondiba,egymást spanoltuk az edzésekkor. Úgy mondtuk hogy mellcentrikus akinek látványosan be tudott durranni a mellizma minimális edzés után is. Ez voltam én:P Ő meg inkább vállcentrikus volt (széles,izmos váll genetikailag) és kicsi, lapos mellizom. Nem tudom, mert nem akartam leégni,hogy bi volt e,mert csaja volt. Ennek ellenére kifejezetten izgatta az edzés utáni látványos mellizmom...le is taperolta párszor dicsérgetve! Gondolhatjátok tesztoszteron az egekbe, izzadt,izmos csillogó két fiú test karnyújtásnyira...és mentünk zuhanyozni. Talán kezdeményezés volt a részéről? Nem tudom! De igen vannak akiknek bejön a szép formás mellizom.
2022. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, az izmos pasik az eseteim, csak épp én nem tetszem nekik. Pedig állandóan azt mondja mindenki, hogy helyes vagyok, nem vagyok csúnya, jól nézek ki...mégsem állnak velem szóba..

18/f

2022. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként engem annyira nem vonz.
2022. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az ilyen sportosabb srácok jönnek be. Nem feltetlenul a nagyon nagyon izmosak.

Mintha a #6-os a számból vette volna ki a szót.

19/p

2022. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok

Nekem sem a testépítők, ők is tetszenek, de imponáló a kicsit izmos, kidolgozott, formás test számomra.

2022. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az aestethic izmú pasik jók.
2022. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!