Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Járnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Járnátok egy biszex sráccal?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok, és egy meleg társkeresőn megismertem egy biszex srácot. Még nem találkoztunk, csak képről láttuk egymást, amúgy egyelőre csak chatelunk, és nagyon szimpatikusnak tűnik, valamint nagyon jól kijövűnk egymással így online -egyelőre. Csak az a baj, hogy bi, de néztem, pl. Instán egy csomó meleg oldalt követ, meg sokkal több srácot követ, mint nőt. Erről még úgy nem beszéltünk, de személyesen majd megkérdezem tőle, hogy a fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódik-e jobban. Mindketten azzal a felfogással kezdtük az ismerkedést, hogy elsőre barátkozunk, és majd lesz belőle valami. Azt mondta, hogy még sosem volt kapcsolata. Csak nem tudom, félek attól, hogy inkább majd egy lányt választ.

2022. szept. 13. 11:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2022. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Három dolog miatt nem tudnék benne megbízni :

- sosem volt kapcsolata

- a nőkkel nem tudni,hogy állna

- most is több srácot követ már

Mind a három nálam kizáró lenne, bármire.

2022. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Jó, hát 19 évesen még annyira nem furcsa, ha nem volt kapcsolata. Meg olyan srácokat követ főleg, akik idolok, szóval ilyen több tízezres követőtáborjuk van.
2022. szept. 13. 13:06
 4/34 anonim ***** válasza:
3%

Idősebb vagyok

Ebben a korban biztos nem.

Maradjon az aszony ál.


19évesen meg még nincs kiforva a dolog, nem is érdemes kapcsolatban gondolkodni ilyen fiatalon.

2022. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
8%
Biszex férfivel soha többet! Emmberileg sem százasok, manipulatíval. A melegeket, és a heteró nőket is átverik, hülyítik, és mindkét nemet kihasználják, becsapják. Ez több meleg barátom véleménye, tapasztalata is, nem csak az enyém.
2022. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Enis bi vagyok bar elsosorban sexhaversagra vagyok de nem zarkozok el kapcsolat elol sem:)

18

2022. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Lacás1976 ***** válasza:
67%
A biszexek általában problémásak nagyon. Titkolóznak,sokszor alig lehet velük csinálni valamit, gyakran megbizhatatlanok, persze tisztelet a kivételnek.
2022. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 sandrisbp ***** válasza:
94%
Nekem annyira furcsa, hogy a hozzászólók többségének nem az számít, milyen ember az a partner, mennyire vonzó a személyisége, hogy néz ki, érzel-e iránta bármit, megmozgat-e benned szexuálisan valamit, hanem az, hogy most akkor meleg-e vagy biszex. Én szerettem már bele (addig) hetero srácba is, és jó volt, évekig tartott a kapcsolatunk. És volt már meleg partnerem is, aki úgy b@szott át a palánkon, mint annak a rendje... Azt persze megértem, hogy ha valaki összeköltözni szeretne a barátjával, és életre szóló kizárólagos kapcsolatot akar, annak nem opció pl. egy nős biszx, de egyébként szerintem nem ezen kéne múlnia szerintem....
2022. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
18%
8-as, ha pl egy heteró csak heteróval akar lenni szexuáalisan, akkor szerinted sajnálatból biszexel is kellene lennie?
2022. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 sandrisbp ***** válasza:
93%
#9: sajnálatból nem, az biztosan nem vezet semmi jóra. Kíváncsiságból, az már más.... De volt már több olyan kapcsolatom, amikor addig magát full heteronak tartó srácot rábeszéltem valamire - és aztán ez a valami éveken át ment köztünk. Persze, mondhatod, hogy akkor ők nem voltak heterok... én inkább azt mondanám, nem voltak begyepesedettek, nyitottak voltak új dolgokra, és azt gondolták, amíg nem próbáltál ki valamit, nem tudhatod biztosan, milyen lenne az neked.
2022. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!