Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány sikeres talid volt ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány sikeres talid volt ebben az évben Romeon vagy Grinderen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok ezen a két applikáción. Kb 1 hónapja. 22 éves vagyok,sportos testalkattal sötétbarnás fazonra nyírt hajjal ,barna szemmel... Nem vagyok egy Dávid szobor testű,de ettől még embernek érzem magam. Divatosan öltözködöm,mint a mai srácok. De sehol semmi,mindenki szinte csak megnéz de semmi.

Olvasom a profilokat hogy sokan helyes férfias srácot keresnek,izmost keresnek holott ők ennek a nyomába sincsenek. Sokan olyan elvárásokat húznak meg hogy kb ők maguk annak a negyedét sem tudnák teljesíteni,de azért mástól elvárják.


Nekem meg mindegy hogy macis,vékony,sportos..stb csak fiatal legyen és normális,de vagy nem kapok választ vagy csak szexet akar. Vagy megkapom azt "nem egy szinten mozgunk" vagy "bocsi,de szexibb srácok az eseteim" elutasítást.


Csak én vagyok ilyen elkúrt vagy más korombeli is így van hogy ilyen válaszokat kap?

Máshol is csak a külsősségre mennek vagy mindenhol ez van?



2022. szept. 14. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom merre élsz, szerintem az sem mindegy. Én budapesti vagyok. Nem vagyok egy kezdeményező típus, csak akkor írok ha tényleg nagyon úgy érzem hogy ő nekem kell :D Nyilván ezzel magamat is kímélem, mert így visszautasítás sem igazán tud jönni. Általában csak megnézem a profilokat, akkor írok ha valaki írt, vagy küldött egy tapet, vagy ha én küldtem valakire és viszonozta. De nyáron ha bementünk a belvárosba lógni, vagy bementem egyedül valami programra és úgy éreztem hogy most kedvem támadt randizni és felnéztem az appokra, és aktívan kerestem akkor az esetek többségében találtam is valakit akivel kölcsönös volt a szimpátia. Pedig reálisan nézve nem vagyok egy átlag feletti pasi, mégha alatti sem bár ez valamennyire szubjektív szóval lehet van aki szerint igen. Bár biztos benne van az is, hogy ez Budapest, egészen sok ember van nagyobb eséllyel találtok valakivel egymásra mint egy 50.000 fős kisvárosban.
2022. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan tapasztalatom van, hogy ha mindketten bejeloljuk, hogy erdeklodunk a masik irant, akkor sokan vissza sem írnak egy szimpla sziára.


Vagy azzal kezdik, hogy benne lennék-e valami lazában.

Főként komoly kapcsolat lenne a célom, de összességében nem szeretnék semmi jó elrontója lenni, viszont még esélyem sincs, mert elkezdünk beszélgetni, küldözgetünk néhány képet, aztán gondol egyet és letilt. Tudom, hogy nem a képek miatt, mert azt meg közben megdicsérte.


És nem is amiatt, hogy neki gyorsan azonnal kell valaki, mert otthon ül meredező taggal és nem bírja ki... Sokan mondjuk eppen munkaban vannak, amikor beszélünk vagy utaznak hazafelé stb.


Pedig én sem gondolom csúnyának magam, sem kívül sem belül. Nem vagyok én sem modell, de teljesen átlagos a testalkatom, és még talán inkább a vékony felé is hajlik.

Szóval igen, szerintem sem egyszerű.

19/p

2022. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Igen mindenhol ez van. Azért vannak évek óta ugyan azok a nyomorultak fent javarészben. Tisztelet a kivételnek.

Igen,helyes férfias masculin pasi kell mindegyiknek... Évek óta ezt keresik,fura hogy nem találnak senkit,nem?

Egyszerűen annyira túlértékelik magukat hogy az kriminális. Ez igaz azokra a fiúkra akikről írsz,hiába "nemszép" de ő a legszebbnek látja magát,és ugyan olyan partner kell neki. Önbizalom és egó kérdése,az ott az egekbe van.


Valószínű hogy azért ekkora a pofája némelyiknek és azért bánt meg másokat,mert ő is ezt kaphatta korábban,nem hiába rengeteg a mentálisan sérült ott.


Amúgy megha a szívedre vetted,akkor vágj vissza. Lehet lealacsonyodsz az ő szintjére de hidd el megéri,és lehet rájön hogy ő sem hibátlan 😂

Én így tettem,egy ilyen tükörbe feszítgetős gyerekre írtam rá pár napja egy sziát,majd vissza írt: Ohh nem vagy vmi szép. Meg izmos pasit keres. Én meg viszont válaszul: feszítgetsz de hol az izom? Inkább kórosan sovány vagy mint izmos ezt te is tudod xD.

Na erre jól bevadult a srác kb 5 profilját tiltottam le,mert folyton bombázott az üzeneteivel hogy szemét vagyok 😂

Amúgy meg tenyleg nem volt izmos,a felnyalt haja nagyobb volt mint az egész arca kb...

2022. szept. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja 20/F
2022. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan úgy van, ahogyan leírtad magadat, de én már senkinek sem hiszek el semmit sem az ilyen netes vackokon. Általában netes képet tesz ki magáról, utána egy-két levél, majd örökre kocc. Se időm, se energiám ilyenekre. Van az életben pont elég esély arra, hogy legyen valami értelmes dolog belőle.
2022. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nulla.


El sem olvassa az üzenetet, 5 perccel regisztráció után törli magát, beszélgetünk és egyszer csak letilt, stb.


Aztán ott van aki találkozna, de már tucatnyi regisztrációja volt, aki nem tud köszönni sem, aki úgy kezdi, hogy mizu/szex most, akinek a profilképe wc csésze előtt készült, akinek a körmei alatt vastag kosz látszik, a szeméttelepen élők, a drogosok, a prepesek, széttetovált/piercingezett alakok, akiken már átment a fél város, aki egyszavas válaszokat tud csak adni, aki azt sem tudja megfogalmazni miért is regisztrált és mit szeretne.


... és akkor ezek után kellene még annak is stimmelnie, hogy tetsszen az illető... :D


Az a baj, hogy manapság ezek már túlzott elvárások, pedig annyira alapnak kellene lenniük, hogy eszünkbe sem kellene jutniuk...

2022. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elég sok izmosabb passzív összejött ebben az évben, ha jól ki tudod szűrni az embereket akkor semmi probléma nincs a 2 appal.
2022. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom miert pontoztátok le a hármast,de engem is arra neveltek hogy védjem meg magam...

Ha beszólnak szólj vissza. Senkinek nem vagy köteles eltűrni a verbális bántalmazást. Legalább észreveszi magát.

Annyira érzékenyek és liberálisak az emberek itt hogy az hihetetlen...

2022. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8#:Kisebb átfedéssel de itt is ugyan azok az emberek vannak mint amikről a kérdező ír. Így érthető miért nem tetszett a kommentem nekik xD
2022. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

0-a, mondjuk azért mert én egy 20 ezres kisvárosban élek, a megyeszékhely messze van és az is csak 50 ezres város.


2017 és 2022 január között Pesten dolgoztam és ott csináltam meg a diplomám, és azok az emberek akik 2017-ben fent voltak, 2022-ben ugyan azok az emberek vannak fent, ugyan azzal a képpel, mint akik 17-ben voltak XD.


Egyébként régen nagyobb élet is volt még felént is Romeon pl, most havi 1-2 új reg ha van, és azok is törlik magukat, vagy inaktívak.

2022. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!