Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most nem vagyok meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most nem vagyok meleg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A lányok egyáltalán nem vonzanak, nincsenek rám semmilyen hatással még a kifejezetten gyönyörűek sem. Próbálkoztam már lányokkal, le is feküdtünk, de nem élveztem. Ezért eddig abban a hitben éltem, hogy meleg vagyok. Viszont. Az egyik barátnőm egy transz lány, és nemrég tudatosult benne ez az egész, elkezdett lányként öltözködni, spórol a kezelésre, stb. És az igazat megvallva, sokáig voltam belé szerelmes, és most is szerelmesnek érzem magam. Pedig isten lássa lelkem, lánynak tekintem, és ha nem ismerném, meg sem mondanám róla, hogy nem cis nő. Szóval most azért vannak érzelmeim iránta, mert már korábban beleszerettem, és ezen a külseje nem változtat, vagy mert igazából nem vagyok meleg?

2022. szept. 27. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

#9 Ugyan már, bírom buck angelt :D

Egy időben követtem is twitteren.


Nem értem hogy mit akarsz bizonyítani nekem a saját szexualitásommal kapcsolatban, de tudod mit? Élet-halál szituációban előbb ujjaznám meg őt, mint hogy a közelembe kerüljön egy pénisz. Teljesen mindegy hogy az a pénisz milyen vékony, szőrtelen, kisminkelt transz nőn van. A neo vaginákról meg nem is beszélve.

2022. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Édes istenem, a kérdésemnek semmi köze ahhoz, hogy kinek van pöcse és ki kit akar megujjazni. Nem lehetne a témánál maradni? Köszi.
2022. szept. 27. 21:15
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Tudod hogy farka van a lába közt, így könyebb elviselni hogy meleg vagy.

Sok felnőtt férfi küzd ezzel

Hogy nők nem érdeklik de egy CD vel bármikor. Mert így csapják be a lelkiismeretüket.


Mikor már nincs himbilimbi se akkor már nem izgalmas nekik, nem izgulnak rá.

2022. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen különböző dolog, hogy érzelmileg milyen nemű lelkekbe vagy szerelmes, esztétikailag milyen nemű arc tetszik / taszít, és testalkatilag milyen vonalakra izgulsz fel (ha egyáltalán bármire is). Ezeket külön-külön kell tisztázni, és nem biztos, hogy adott ember orientációja minden téren ugyanaz. Mert nem. Adott ember lehet ilyen téren homokos, olyan téren meg nem homokos. Amolyan téren meg mondjuk bi. Minden olyan orientációs elmélkedés, ahol ezeket egybemossák, kuka.
2022. szept. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet túl rövid kasztokkal foglalkozni, szeresd azt akibe szerelmes vagy. Te életedet te éled nem más így annyi beleszólása van másnak is mint amennyi köze, semmi. Hívd el randizni stb legyetek boldogak ^^
2022. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!