Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk jó pasinak szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jó pasinak szerintetek Ollári Robi?

Figyelt kérdés

Nekem brutál jóképű, és szép magas, izmos. Ráadásul aranyosnak is tűnik.


[link]


[link]



2022. szept. 28. 17:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Twittere is van, csekkoljátok! ;)


[link]

2022. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön:)
2022. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem az OnlyFans oldala jobban érdekelne ! 😅😂
2022. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
84%

Még mielőtt bement a VV-be én Tinderen matcheltem vele, majd ezek után párszor megdugott.


Valóban jóképű, de ami még fontosabb, hogy nagyon kedves, és udvarias, nem az a szia, jössz dugni típusú ember, mint a meleg/biszex férfiak nagy része 😃

2022. szept. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy jófej meg udvarias, nem tudom.


Én ráírtam Grindrn normálisan korábban kétszer is, pár hét különbséggel. Válasz semmi.


Aztán kis idő múlva ő írt rám, hogy "szia".

Visszaköszöntem és megkérdeztem, hogy mit keresel vagy valami hasonlót, de válasz semmi.


Nekem ez a viselkedés nagyon nem szimpatikus, nem udvarias.


Nem kell találkoznia valakivel ha nem akar, de ez így nagyon messze van attól amit az utolsó válaszoló írt.

2022. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

15!


Esélyes a kamura a 14-es.

2022. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is nagyon helyes, meg barátságosnak tűnik bár nem nagyon ismerem sosem néztem a ValóVilágot. Hát mint az előttem szólok is mondták, sokan vágynak ilyen barátra, mi tagadás én is csatlakozom, bejön. :)
2022. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vagyok, ma 14.41-es válaszoló


Én már csak utána jöttem rá hogy ki ő amikor a grindrn profilján ott volt az insta elérhetősége és megnéztem.

A Való Világot nem néztem.


Tény, hogy nem kötelező senkinek senkivel találkozni, beszélgetni sem.

Még hogy kétszer nem ír vissza, az is hagyján.

De hogy utána ő ír rám egy sziát, majd amikor reagálok, ő semmit az nekem nem szimpatikus.


Kicsit olyan mintha azt élvezné, hogy figyelnek rá, hajtanak rá.

Simán lehet hogy nem így van, mert elég jól néz ki hozzá.

Akkor csak érthetetlen.


Lehet másnak más tapasztalata van vele.


Az meg nem biztos hogy kamu aki írta, hogy őt megdugta. Lehet igaz is, de szerintem ez nem számít ebből a szempontból.

2022. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem kamu, hogy megdugott, nem "dicsekedni akarok" vele, hanem a tapasztalatom osztottam meg, ez még bőven a VV előtt volt, ezért a VV előtti időszakjáról tudok írni.


Azt tudom, hogy a VV után személyiségileg megváltozott, sajnos rossz irányba, ez a hírtelen jött hírnév elvitte, ma már a mostani személyiségét nézve nekem se lenne vonzó, viszont mielőtt jött az egoboost és a celebkedés, sokkal jobb fej ember volt.

2022. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
97%
Nálam aztán nem pálya semelyik ilyen szakállas macsó fazon... de látom, hogy a maga kategóriájában rendben van, és értem, hogy tetszik neked.
2022. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!