Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban túl nagyok lettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban túl nagyok lettek a 16-20 év közötti melegek elvárásai?

Figyelt kérdés
Még viszonylag jóképű, sportos srácként is nehéz olyat találni, aki ebből a korosztályból szexelne velem..

2022. okt. 3. 22:03
1 2 3
 11/29 boyka17 ***** válasza:
84%

Voltam 16-20 éves,most 20 vagyok de sosem voltak magas elvárásaim.

Hidd el, pedig még a 40+nak is magasak,nem csak a nagyon fiataloknak.

Nálam a cicafiús stílus nagyképűséggel megfűszerezve nagyon nem jön be. De sokaknak meg igen.


Ugyanezt látni a heteróknál is. A tinicsajok javarésze is így gondolkodik. Mi kell nekik: Feszülős cicanadrág,felnyalt haj,cigi a szájba,káromkodás,feszengés. Mindezt 15-16 évesen 😂 De ők már pasinak hívják magukat. Hogyne,kisfiúk 😂🙈


20/F

2022. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

#10: Hát az elején meg még netes chateléskor még mindenki igérget szinte,és teszik a szépet..stb. Így könnyű belefutni bárkibe. Aztán ha valamelyik elvárását nem teljesíted ott van a bökkenő. Vagy elmond mindennek és ócsárol,vagy pedig eltűnik teljesen.


A rondázó srácnál például az volt a gond hogy nem akartam szexelni vele a nyilvánosba. :D

A pénzes fényezős sztorinál pedig az hogy nem akartam több találkozást. És már pedig amiatt hogy a srác viselkedése olyan volt mint egy rossz prostinak csak férfi kiadásba. Kb mindenki minket nézett a parkba annyira rájátszott..


De attól is függ merre élsz/éltek mert Pesten teljesen más volt a felhozatal míg ott éltem.

Nem a szépségen van itt a hangsúly hanem azon hogy kb sokan sem látják a saját hibájukat,és csak a másikban keresik.

2022. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
12: Hát de, hát de... Azért egy művészet lehet rendszeresen ilyen emberekkel randiig jutni. Ha csak a megnézem a profilját gyakran már a profilszöveg árulkodó, maguk a képek is sokat elmondanak az emberről és most nem arra gondolok hogy néz ki rajta, hanem hogy mit üzen az egész a képen szereplőről. Például most tényleg egy jó minőségű jól belőtt civil képe van, vagy félmeztelenül tekereg a tükör előtt bekapcsolt vakuval, meg ágyon hasal kidugott seggel és társai. A chatet is ki lehet maxolni az ismerkedés fázisban, hogy tényleg szűrjön. Szerintem azért nem futottam ilyenekbe, mert a legtöbb semmirevaló ember kivérzik amikor fenn kell tartani egy értelmes és tartalmas, civilizált keretek között maradó párbeszédet. Én pedig nem találkozom senkivel amíg nem látom azt, hogy képes rá. Értem, hogy mindenki "teszi a szépet" ahhoz nagyon kukának kell lenni, hogy ismerkedésnél meg se próbáld a legjobb oldaladat mutatni de szerintem simán volt már több száz emberrel levélváltásom a pár üzenet után elhalótól kezdve az órákon át tartóig, és én nem tudom elhinni hogy aki odafigyel az nem tudja kiszűrni az általad említettek 99,9%-át. Hogy nem látja ki intelligens, ki az aki alpári, vagy csak hülyeségeket beszél.
2022. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as megírta a tökéletes elemzést.Így van szó szerint ahogy írja. Pózolós képek, stb.

Közben még beszélni sem tud normálisan a legtöbbje,csak vakkant..Egyébként szexuális kultúrát nem is lehet elvárni így, mert az nem szex,hogy valaki odatartja a fenekét,vagy a WC-ben pucsítós képekkel kelleti magát.

Tetszik, nem tetszik,de az értelem lejön egy beszélgetésnél már .Persze, ezzel nem bántom a fiatalokat,mert nem korosztályfuggő....Vannak bőven ilyenek idősebben is.

De mivel évek óta a világban szépség és fiatalságkultusz van, ezért szembetűnő a fiatalok viselkedése.Sokuk rá is játszik arra, hogy fiatal.De a beképzeltség és az,hogy tucatszámra szaladgálnak a sablon- fiúk az utcákon,árnyalja a képet.

Egy egyéniség,jó modorral sokkal csábítóbb és érdemes érte tenni is !

2022. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Teqiero85 ***** válasza:
94%
Egyszer meg fogod találni a párodat.
2022. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem.
2022. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem redditről simán jelölnek ebből a korosztályból pedig macis vagyok és nincs hatalmas farkam
2022. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

Biztos jóképű vagy és szexi a kisugárzásod. A macis férfiak is tudnak vadítóan kinézni

Legalábbis szerintem:)

2022. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%
Sokaknak túl nagyok az elvárásai, kortól függetlenül. Aztán ha megöregedve a szobájuk magányában csak a macskát simogathatják, majd bánkódhatnak. De akkor már késő lesz.
2022. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs csak annyi " elvárásom", hogy párkapcsolatot szeretnék és a másik fél is ezt igényelje.

Ugyan macskám nincs,de kábé hasonló a magányérzetem. Sosem a kinézet számított 100 %-ban.

2022. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!