Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, hogy személyesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy személyesen találkozol egy helyes férfival, aki közeledik feléd, a radarod azt súgja, hogy ő is meleg, de nem vagy biztos benne? Hogyan próbálnád kideríteni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Te most nő vagy férfi vagy?
2022. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Megkérdeznem tole:


"No offence, de buz i vagy"?

2022. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi. Mivel úgy írtam, hogy ő is meleg, illetve a kulcsszavakhoz is beírtam.
2022. okt. 10. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem manapsag amikor mi denki picit feminibb könnyű rá mondani barkire , hogy meleg.
2022. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Fújjj…
2022. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem tőle, hogy nem meleg-e, nem kell túlkomplikálni. Legfeljebb csúnyán néz rám és faképnél hagy.
2022. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb módszer, ha kapcsolatra ismerkedtem az volt,hogy megkérdeztem,mikor hívhatom.Illetve, hogy hét végén milyen program legyen.

Ha nem meleg,illetve ha nem ér rá,vagy nem lehet csak bizonyos időkben felhívni, akkor családos bi,vagy hetero,illetve meleg,de van párja és mellette "nézelődik".

A radar sokszor megtévesztő. De első pár alkalomnál ha meleg,ha nem, nem érdemes túlgondolni, vagy nagyon belelkesedni )

2022. okt. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!