Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Végre! Pár nap múlva, este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre! Pár nap múlva, este 8-től jöhetnek a nők és travik, transzik is a Magnumba! Ti is örültök?

Figyelt kérdés

Erre vártam! Imádom a travikat, most már mehet a buli! Nőknek is!

Ti is örültök?



2022. okt. 16. 20:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Mivel biszex vagyok én örülök, hogy hivatalosan is jöhetnek nők a szaunába.
2022. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%
Pont a nok hianyoznak egy meleg szaunaban :)
2022. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Én kétlem, hogy elkezdenének nagy tömegben özönleni a nők 😂
2022. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
#10, a leszbikusokkal mi van?
2022. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyik biszex barátom mondta, hogy érdekesnek gondolja hogy nők is jöhetnek (mert ugyebár biszex lévén a nőket is szereti), de (az ő szavaival élve) aggódik attól hogy csak nőnek kinéző nemnők lesznek nők helyett.
2022. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
20%

Sziasztok!

Lehet rossz helyre írok, és ha megbántanék valakit a kérdésemmel akkor elnézését kérek előre is.

Ti tudtok olyan helyet ahol kifejezetten transzikkal lehet ismerkedni?

2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hangulatot fogják rontani ott, de szerencsére csak 1 nap lesz
2022. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

#17

Ha elterjed a híre, sokkal több heteró és nő fog odajárni. Ugyanazt kapják, mint egy swinger klubban, csak jóval olcsóbban: szex kultúrált körülmények között, tisztálkodási lehetőség és egyebek (szauna, jakuzzi, pihenő). Ha növekszik a bevétel, biztos lehetsz benne, hogy rendszeressé fogják tenni. A végén mi melegek leszünk nemkívánatosak ott.

2022. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

18#. Bárcsak úgy lenne, hogy sok nő jönne! Látszik, hogy te nem jársz ilyen helyekre, mozik, szaunák.


Hidd el, sexmoziba, saunába sokan csak kényszerből járnak, mivel nem kellenek a nőknek. Ezek különböző okok, pl. a fickó elhízott, nem áll már úgy a farka...stb. Önbizalomhiány..stb. A nőknek is vannak ám elvárásaik, csak kigyúrt, gazdag pasit akarnak, ami elvárásoknak kevés férfi felel meg nekik.


Pl. Egy szexmoziban, ahol melegek vannak, és betéved egy házaspár....hát ne tudd meg milyen érdeklődés van a nő felé, az állítólagos melegektől.

2022. okt. 19. 16:11
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

#19

Nos én nem csak állítólagos meleg vagyok, hanem valódi, teljesen meleg férfi. Járok szaunákba és ha valami biztos nem hiányzik ott nekem/nekünk, azok a nők.

2022. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!