Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Végre! Pár nap múlva, este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre! Pár nap múlva, este 8-től jöhetnek a nők és travik, transzik is a Magnumba! Ti is örültök?

Figyelt kérdés

Erre vártam! Imádom a travikat, most már mehet a buli! Nőknek is!

Ti is örültök?



2022. okt. 16. 20:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt inkább a kérdezők/válaszolók egy jelentős része az állítólagos "meleg", nem azok akik szaunákba járnak. Nem tudom miért kell ezen a fórumon ennyire nyomatni ezt f.szságot, hogy a melegek csak azért szexelnek férfiakkal mert a nőkkel nem jön össze, de ha lenne lehetőség akkor ugornának a nőkre. Kb. annyira mint egy hetero a férfiakra.
2022. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Volt-e sok nő 20-án? Volt valaki innen a magnumban akkor?
2022. okt. 25. 22:41
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Édesanyád ott volt. Megszűnt a homoszexualitásom hogy esélyem lett egy nőnél, ezért meghúztam.
2022. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem is tudtam eddig, hogy van ilyen. Valaki elmesélhetné, hogy hogy sikerült.


Szerintem vannak helyek, ahová nem kell mindenkit beengedni. Sima fürdőkben is cirkusz volt, hogy miért csak férfiak mehetnek. Aztán beengedték a nőket, de csak korlátozottan.


Sok meleg pasit tényleg taszítanak a nők. Nem kéne rájuk erőltetni.

Ha egy hetero nő szexet keres, azt nem egy meleg helyen fogja megtalálni.

A leszbik tényleg ne erőltessék magukat a meleg pasikra. De valszeg őket a pasik még jobban taszítják.

Ha valaki nem nő csak annak öltözik, akkor az férfi. A szaunában úgyis meztelen mindenki, ott kiderül az igazság.

Azt végképp nem értem, hogy hetro pasi mit keresne ott, de ő eddig is jöhetett volna, senki nem kérdezte, hogy kire izgulunk. De egy hetero aztán ne sikítson, ha hozzá ér egy meleg pasi.


De havi 1-1 napra át lehet adni a helyet másoknak. Csak tudjuk előre és akkor nem megy az, akinek valami nem tetszik.

2022. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

25@. Most is lesz ilyen alkalom a magnumban, hétfőn 19.-én. Már alig várom! Nem csak meztelenül lehet ott lenni ilyenkor, hanem női ruciban, parókában is kisminkelve. Imádom a travikat, transzikat, igazi nők is jöhetnek, illetve lesznek.

Engem speciel izgat, ha szopok egy pasit és ott a nő nézi. Végre, jöhetnek a travik is!

2022. dec. 16. 11:37
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egy tanulmány, hogy kit mi vezérel.

Nem ciki ruhában lenni ott, ahol mindenki meztelen?

Meztelenül meg mindenkinek kiderül, hogy mi van a lába között, illetve hogy igazi-e.

Nekem melegként is furcsa az a gondolat, hogy mindenkit úgy kezeljünk, aminek képzeli magát. Ha én beadom, hogy 1 éves gyereknek érzem magam, akkor adunk gyest a 70 éves anyámnak?

Az alterego színpadán ez egy poén. De azon kívül?

Ha a nők miatt jön le több illetve érdekesebb pasi, akkor van értelme. Másként nem nagyon.

Meghallgatnám olyanok beszámolóját, akik csak ilyenkor vannak ott. Köztük nőkét is.

Illetve full meleg beszámolója is érdekes lehet, feltűnt-e neki egyáltalán a női társaság.

Engem ha valami odavisz, akkor az a kíváncsiság.

Esetleg versenyszopás egy nővel?

Csak pinát nyalni ne kelljen. Annyi piát nem tudok meginni.

2022. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én beadom, hogy 1 éves gyereknek érzem magam, akkor adunk gyest a 70 éves anyámnak?"


Csak ha még szoptat.

2022. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!