Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha sokan megnéznek Grindr-en,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokan megnéznek Grindr-en, de kevesen írnak az miért van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 24 órában több mint 80-an. Ebből 2 új üzenet jön.

Van aki rendszeresen visszajön és nézeget is...


Normális képeim vannak fenn és korábban (másik földrajzi helyen) relatíve többen írtak. Nem az első Grindr-regisztrációm.



2022. okt. 29. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon sokáig nem mertem ráírni emberekre, alacsony az önbizalmam. Csak néha ránéztem a profiljukra és álmodoztam, hogy milyen jó volna, ha esetleg összejönne velük egy randi, egy kapcsolat (persze, írni már nem volt merszem). 😅

Nem tudom, hogy a téged nézegetők is emiatt nem írnak, vagy egyéb okuk van, de ez is lehetséges.

2022. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Mert csúnya vagy.
2022. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Az sem mindegy hány éves vagy és melyik korosztály nézeget téged.


De mint olvashatod ( akár itt a fórumon is),nagyon válogatósak az emberek azokon az oldalakon már,évekkel ezelőtt sok sráccal találkoztam. Főleg a 18-25 korosztályom ilyen. Én nem csodálkozok ha évek múlva is sokan egyedül maradnak mert a legtökéletesebb srácot keresik,és a legapróbb hibát is hatalmasnak látják az emberen. ( Akár frizura,öltözködés akármi)

2022. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te írsz rá másokra? A bőrgalamb nem repül csak úgy a szádba.
2022. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert 22 ev feletti - tehát oreg - vagy
2022. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

#4

"bőrgalamb"


Lefordultam a székről, b@szdmeg. :)

2022. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Leírom én miért nem szoktam írni. Én egy 10/4 tök átlag vagyok és kizárt, hogy egy jobban kinéző pasi rámírjon, ergo nem vesztegetjük egymás idejét. Meg ami képek kirakva vannak... mindenki modellnek néz ki kockahas, minden és rohadt deprimáló tud lenni, ha minden nap szembetalálkozok velük.
2022. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
23 ev felett mar senkinek nem erdemes irni ugyse valaszolnak
2022. okt. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 dolog lehet a dologban:

1. Nem vagy annyira vonzó, hogy rád írjanak

2. Túl vonzó vagy és a legtoh srác fél rád írni mert azt hiszi nem egy szintem van veled

3. Csak unalomból jár fel és csak nézi a profilokat.


Mind 3 helyzetet tapasztaltam, szóval ez alapján írom ezeket.

2023. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!