Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy hetero fiú meddig számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero fiú meddig számít kiváncsi heterónak, és mettől lesz homó? Viszonyom lett egy idősebb úrral,aki sokat segített a családnak. Csak egy alkalmat kért,de már egy hónapja minden nap rámmászik. 18/f

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 10:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Nincs kíváncsi hetero, sem kíváncsi homok. Van heteroszexuális, biszexuális, homoszexuális. Pont.
2022. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hazudsz.
2022. nov. 2. 10:48
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
De úgy érted, hogy minden nap van aktus?
2022. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
A kíváncsi hetero 1-2 alkalommal kipróbálja, amire kíváncsi (Nagyon max. 1-2 partnerrel). Ezek után már el tudja dönteni, mit akar.
2022. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy nagyon keskeny a határ mezsgye.
2022. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Nekem csak egy a partner. És nem is én akarom
2022. nov. 2. 11:09
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyod?
2022. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez a kategorizálás egy nagy marhaság ugy ahogy van. Kitalálta az ember hogy van ez meg ez meg ez, de az egész csak amiatt van mert az ember mindent rendszerezni akar, mindent be akar sorolni valahová. Csak szerintem ez sosem csak fekete vagy csak fehér. Én ugy gondolom hogy mindegy hogy az ember minek érzi/mondja magát, a lényeg hogy el tudja fogadni, ne bántson senki mást és legyen boldog. A többi már csak fölösleges rizsa. Persze az ember akar valahova tartozni, ezért megprobálja magát besorolni valahova, de ez nem minden esetben olyan könnyű mert nincs kettö egyforma ember, még az ikrek személyisége is más. Szóval mindegy hog mi vagy, csak érezd jol magad a börödben és ne árts másnak.
2022. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, és őszintén szólva nem is érdekelnek ezek a kategóriák, skatulyák. Ezek full mesterségesek, egyszer valaki kitalálta, egyetlen céllal, hogy gyűlöletet kelthessen különböző csoportok között.


Érdekes módon hajnál a meddig vagyok barna, barnás-szőke feketés-barna nem érdekel senkit. Még. Amíg valami szupergazdag machinátor ki nem találja hogy mostantól ezzel ugrasszuk össze az embereket.


Én eddig kétszer sz . ptam le férfit, mindkettő nagyon jó volt, de nekem ennyi elég is volt. Se az anális szexet nem tudom elképzelni, se azt hogy egy férfivel éljek életvitelszerűen. Egyszerűen izgatott hogy kipróbáljam a sz . pást. Feleségem van és heti 3-szor szexelünk. Néha fantáziálok biszex dolgokról, néha megnézek egy-egy videót de ennyi. Mivel a feleségemet nem vonzza az ilyesmi, ezért teljesen le tudok mondani róla, mint az egyéb fétiseim egy részéről is (szerencsére annyira sok dolog izgat h bőven találunk közös nevezőt).

2022. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Biszex vagy nem hetero, fogadd el magad. A "kíváncsi hetero" fogalmat azok találták ki akik nem tudják elfogadni hogy biszexek. Ezzel együtt nem sok értelme van a kategorizálásnak, nem kerül bele a személyidbe csináld ami neked jólesik.
2022. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!