Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként szoktatok barátkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként szoktatok barátkozni, levelezni heteró férfiakkal, érdemes?

Figyelt kérdés
Tudja rólatok a meleg dolgot? Nem zavarja? Vagy nem is kerül szóba a szexualitás? Milyen közös témáitok vannak?

2022. nov. 20. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dumáltam szexről ugyanúgy...
2022. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Bocsánat, de nem értem a kérdést.

A munkámból kifolyólag rengeteg emberrel levelezek, de ez volna a legutolsó dolog, amit egymástól megkérdeznénk.

Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy random (találomra) bárkivel is elkezdjek levelezni.

A "meleg dolgot" tudja-e? Hát, nem tudom, de miért is kellene bárkinek elmondani?

Az utcán a járókelőkkel közlöd, hogy meleg vagy?

2022. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként én leveleztem egy külföldi meleg férfival nyelvtanulás céljából. Mindenféléről beszélgettünk, nem sokat számított, hogy meleg. Tulajdonképpen szerencsém is volt, mert a nyelvi partner keresőket a gyakorlatban társkeresőnek használják, így a hetero férfiak nem állnak szóba velem, a nők meg amúgy se.
2022. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

#2 én értem, mire gondol a kérdező. Lányként felmentem anotalkra beszélgetni, beállítottam, hogy lányokkal és fiúkkal is. Aztán egyszercsak kidobott egy olyan lányt, aki nem volt halál bunkó (anotalkon ha nem úgy köszönsz, hogy "szia" hanem pl úgy hogy "hellooo", egyből kinyomnak; de ez csak egy példa, most már nem is tudok lányokkal beszélgetni, mert borzasztó a humoruk és mindenen besértődnek). Elkezdünk beszélgetni, kibeszéljük az exeinket, nevetünk, minden. A beszélgetés egy pontján aztán leírta, hogy ő biszex és izgatja, milyen lenne lánnyal. Én erre válaszul leírtam, hogy én hetero vagyok, de ettől függetlenül beszélgethetünk tovább.

Ezt így elengedte a füle mellett, és az addig tök normális beszélgetésből, ami viccelődésen és hülyülésen alapult, lett egy olyan, hogy bármit mondtam, arra a válasz az lett, hogy ő épp masztizik, meg biztos irtó szexi lehetek meg minden. Hiába mondtam utána el ötször, hogy bocsi, de engem a pasik érdekelnek, csak nem állt le. Itt meguntam és kinyomtam.

És végtére is megértem a lányt, mert velem is volt olyan, hogy anotalkon elkezdtem beszélni egy fiúval csak úgy mindenről, family guyyal meg sulis dolgokkal hülyítettük egymást és annyira jól kijöttünk, hogy átmentünk instára, másnap éjjel meg már kép- és videócsere ment és teljesen rá voltunk indulva a másikra. Azóta már többször is megtörtént ilyesmi, csak azért nem találkozunk, mert a világ másik felén él (jó, csak Ausztriában xd).

Így arra jutottam, hogy igenis fontos a másik szexualitása levelezéseknél. Emberek vagyunk, akik márpedig szeretnek szexről beszélni, és ha sok időt átdumálsz valakivel, előfordul, hogy vonzódni kezdesz hozzá. Sajnos ez emberi hiba, de a nem romantikus kapcsolatokat se lehet mindig elhatárolni a romantikusaktól.

Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek meleg barátaim. Szoktam pl egy leszbi csajjal online beszélgetni, mert sok közös témánk van, a baráti társaságomban meg élből sok biszex van. De bizonyos helyzetekben igenis számít, és tisztázni kell az elején, hogy a másik is tudja, van ami nem működik.

Azt pedig nem szabad erőltetni.

2022. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenre gondoltam, mint amit a kedves #4-es írt. Egy baráti levelezésben azért jó tudni a másik szexualitását, akár csak hogy milyen poénra vevő a másik, vagy milyen képeket lehet vele kibeszélni stb..


Nem lehet mindig csak az időjárásról levelezni...

2022. nov. 20. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
4: Ha engem kérdezel az egy kanos srác volt aki lánynak adta ki magát :D
2022. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Egy baráti levelezésben azért jó tudni a másik szexualitását" Nem, tök fölösleges. Bu.zizni meg alapból nem poén, szóval nem értem mi köze a barátkozásnak ahhoz kivel dug a másik. A képek kibeszélése: miféle képeket akarsz te kibeszélni amihez a másik szexualitása kell?
2022. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pl. "képzeld, ma a bolt előtt micsoda pasi ment át az úton" - Ezt egy heterónak hogyan meséled el? XD
2022. nov. 21. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem meleg ként szinte csak heteró barátaim vannak. Egy-két melwg ismerősöm van csak.
2022. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne hugom leszbi és tök jól sétálunk az utcán akár néha kézenfogva is és közben látok egy csajt mondom jól néz ki ő komentálja hogy miért igen vagy nem igaz singli vagyok én is
2022. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!