Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ismerkedéskor hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ismerkedéskor hátrány, ha metalt hallgatok? Iron Maiden, Judas Priest, King Diamond, stb.

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, bár én nem vagyok nagy metál fan. De mostanában rákaptam a metal coverekre. 23/F
2022. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én is metalt, rockot halgatok, szóval nem hátrány. :) De alapvetően nem is ezen múlik a dolog, ez csak egy része a személyiségednek, érdeklödési körödnek. Sok mástól is függ hogy passzol e az ember a másikkal vagy sem.
2022. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kompromisszum jegyében megegyezünk abban, hogy egy órán át az ő zenei ízlését hallgatjuk, aztán egy órán át az enyémet (klasszikus zene) akkor simán, mert aki kompromisszumképes az ritka jó társ lesz.
2022. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Nálam nem lenne előny, de hátrány sem. Olyan semleges kategória.


28/F

2022. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3as, vagy hallgathattok szimfonikus metalt együtt. 😀 Vannak nagyon jó dalok amik a kettőt ötvözik.
2022. nov. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hátrány?

Te ezt kedveled,ez is Te vagy, magadat adod.

Akinek nem tetszik,nem folytatja az ismerkedést,aki elfogad,az pedig azért kedvel,mert olyan vagy amilyen.

Legalábbis így kéne hozzáállni másokhoz.

2022. nov. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 A Nightwisht is szoktam hallgatni. (:
2022. nov. 22. 07:32
 8/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Párom is szereti a metal zenéket, tőlem se áll távol. Nem hallgathat minden meleg madonnát meg lady gagát milyen unalmas lenne már.
2022. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!