Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az abszolút kizárók ok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az abszolút kizárók ok kinézetben,ha párkapcsolatra ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Tudom,divatos,hogy a belső a fontosabb,de azért a kinézet is számít.Nem is keveset.

Mi az,ami mondjuk nem képcserénél,hanem találkozáson látható és zavarna,vagy nem lenne folytatás egyáltalán ?


2022. nov. 26. 06:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az arc szörzet. Se hajusz se szakáll. Max egy kis borosta de már az is fájdalmas csóknál.

Plusz ha kórosan elhízott vagy nagyon alacsony

30N

2022. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kategória....köszönöm !
2022. nov. 26. 07:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Homo rovatban írtam a kérdést,férfiak válaszát várnám:)
2022. nov. 26. 07:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fenébe mindig benézem :D
2022. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolatlanság. Nem baj, ha nem szuper helyes meg nem szuper sportos, a teljesen hétköznapi átlagos megjelenés az már jó, csak ápolatlan, koszos, rendetlen megjelenésű ne legyen.
2022. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is az ápolatlanság,és a túlsúly.A kis pocak nem számit.ugyanigy nem számit ha valaki cigizik.legyen ápolt ,törődjön magával.ennyi.Ha valaki magával nem törődik,mire számítson a párja?
2022. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Túlsúly, ápolatlanság nálam is. Meg ha extrémen sovány az is. Foltokban kopaszodás (ha kopaszodik tolja le rövidre vagy kopaszra hogy ne látsszon). Túlzott izzadás.

Szóval röviden a végletek nálam a kizáró ok. Nyilván egy bizonyos korosztályban keresek (kerestem) szóval akin látszott hogy annál sokkal fiatalabb vagy idősebb az is kizáró volt.

2022. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálad mik a kizáró okok?
2022. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlanság, túlsúly (nem kis pocak), rohadó fogak (van akinek genetikailag rosszak a fogai, de a szájhigéniára, meg hogy be legyenek tömve akkor is oda lehet figyelni).
2022. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nálam a kizáró ok a dohányzás,italozás,drog és zűrös barátok, ja igen és az anyagias érdekek.
2022. nov. 26. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!