Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, szerintetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, szerintetek az beteges, ha passzívként az vonz a legjobban a szexben, hogy minél több srácot minél többször elégíthessek ki?

Figyelt kérdés

A saját élvezésem másodlagos, de az, hogy több srácnak adhatok fergeteges élvezetet a kezemmel, számmal vagy popsimmal nagyon felizgat. Vagy lehet egy srác is, de akkor legyen képes egymás után 4-5x legalább elmenni. ;) Vagy ez utóbbi, de több sráccal :D


Amúgy mindezek ellenére nem mondanám magam sub-nak, sőt olyankor inkább átveszem az irányítást, és elviszem edging irányba, ha látom, hogy épp nagyon élvezi velem a dolgot az aktív fél. Legutóbb egy srácot egy óráig szoptam, mikor 10 perc után már élvezett volna kb. :D Mondjuk itt ő is elég erősen partner volt ebben a kis játékban.



2022. dec. 2. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez díjazandó dolog, az a legszebb benne, hogy a másiknak szívesen okozol örömet, és ez még téged fel is pörget, nem érzed úgy, mintha valami hiányozna. Nekem is hasonló egy kicsit az irányultságom, bár nálam épp a popó nem játszik, viszont háromnegyed óráig még szívesen szopok, ha látom, hogy jól esik a másiknak (ha egynél többször menne el ez alatt, annak külön örülnék).
2022. dec. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem beteges..

1x egy ex pasim azzal jött,hogy van pár aktív cimbije, mit szólnék egy jó kis gruppenhez!?

Hasonló jó hapsi volt mind a 3 mint az én pasim volt akivel csúcs volt a szex,így kis hezitálàs után igent mondtam!

Hát valami fergeteges volt az a jó pár alkalom mikor kezelésbe vettek!

Nem érdekelt,hogy én elsüljek,volt mikor nem is került rá sor,azt élveztem,hogy ott van négy kanos fasz és én juttatom mindet csúcsra!

2022. dec. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már részed benne,vagy csak fantázia?
2022. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uni vagyok és eddig sajnos csak hármas szexben volt részem a volt barátomnak köszönhetően. Sajnos még a hármas szex is túl kevés nekem... :-/


Csinálnám jó sokáig passzívként (esetleg kicsit aktívként is, ha valaki igényli a passzív szerepet is), de nincs annyi aktív/uni meleghez hozzáférésem vagy olyanokhoz, akik sokáig bírják csinálni.


Mellesleg a barátom full passzív volt, míg a másik pasi uni, de csak aktív volt. Sajnos mindig túl hamar elélveztek, pedig szívesen csináltam volna velük tovább a szexet. :D

2022. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt passzív barátom mindig nyaggatott, hogy az a normális, ha "hamar" elélvez valaki és utána max csak akkor van még szex, ha az aktív is közel jár az orgazmushoz.

Én passzívként orgazmus után is szeretem, ha jó sokáig dugnak. :3

Aktívként meg... Sose sikerült orgazmust átéljek. (Viszont élvezni nagyon is élvezem az aktív leosztást is.) Ebből kifolyólag amíg nem lankadok el tudom azt is csinálni. Viszont passzívként jobban vonz, ha sokáig csinálhatom, az sokkal nagyobb mámor. :D

2022. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem még senki nem volt, aki egy óráig is akart volna szopni. Biztos tuti jó érzés lehet.
2022. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kisebbségi komplexus kompenzálása teljesítménykényszerrel.
2022. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Száj és segg kérdése, hogy meddig bírod. Az én szám egy óra után már elfárad nagyon, főleg ha nagy méretű vagy extra vastagságú a fasz. Nem beteges.
2023. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!