Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátom naponta többször is követeli? 18/f/passzív

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Felnősz a feladathoz, vagy sokat sz.psz 😂 Mindazonáltal aki "követeli" azt ki kell rakni. A szexet kérni szokták, meghozni a vágyat. Ettől még lehet különbözik a libidótok, ez van, nem egymásnak valók vagytok akkor.
2022. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja a popsimnak?
2022. aug. 24. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki követel, az egy paraszt. Védheted a barátod, mert ő is az. Egyike a sok száznak ...
2022. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
D szeretem. e
2022. aug. 24. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeresd, ne panaszkodj !
2022. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha fiatal 18 éves partnerem lenne, én is minél többször csinálnám vele.
2022. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Követelőzik a szexben, te mégis szereted. Megérdemlitek egymást.


Egyébként nem lesz semmi baja a hamvas kis popsidnak te nyunyóka. Én is többször megraknálak, pedig passzív vagyok, de a fiatal srácoktól rámjön a b@szhatnék.

2022. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Az előző válaszokból úgy latom, hogy szereted őt. Ha már ott tartotok, akkor valószínűleg megvan köztetek olyan kapcsolat, hogy erről komolyan el tudj vele beszélgetni. Közöld vele, hogy neked ez nem kényelmes. Ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor meg fogjátok tudni találni azt a közös nevezőt, ami mindkettőtöknel jó.


És ha nem akarod, mondj nemet akkor is ha szereted.

2022. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoktam, de ő azt is szereti, ha ellenkezek, kéretem magam. Nem lehet leállítani. 🤔
2022. aug. 24. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál még akkor is, ha már nem vagy itt... D
máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!