Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok akik nem coming outolta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik nem coming outoltak nem féltek modelleket és helyes pasikat követni instagromon? Nem féltek attól, hogy lebuktok?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiatal használja az Instagramot így ha egy srác 10 olyan pasit követ aki trikó nélküli képeket tesznek ki, akkor az eléggé gyanús.

2022. dec. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek követne be valaki modell pasikat instán ha titkolja, hogy meleg és nem akar lebukni?

Aki titokban akarja tartani és be akar követni modell pasikat az csináljon egy anonim instát.

2022. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szép modell nőket szoktam követni, jobban szeretem őket nézni mint a ferfiakat valamiért, pedig nem vagyol leszbikus csak szeretnék én is úgy kinezni mint ők..

21/L

2022. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok*
2022. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, most vettem észre hogy ez homoszexuális kategória xd elnézést
2022. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én is követek be Fitness modelleket edzőként mint példaképek. Még sosem buktam le,mert ebben semmi különös nincs. Úgy vagyok vele mint a 2-es válaszoló..
2022. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt erre egy külön profilom, amíg még használtam az instagramot.


23/F

2022. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Életem, nem ér össze a kettő, mert aki eleve zárkózottabb típus, az minden téren az, annak a szociálhálós élete is:

vagy eleve nincs

vagy láthatatlanra állított

vagy álnéven folyik

2022. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!