Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek arról aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról aki havonta jár ingyenes HIV tesztre, ahelyett hogy védekezne rendesen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
butaság, akkor inkább prep
2022. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Volt hogy én is sűrűn mentem

Attól hogy húzol gumit, nem vagy 100%osan védett.


Eheted a prep et attól még más

1miló finomságot elkaphatsz.


Én biztos nem fekszek le gumi nélkül senkivel, Tőllem Két pofára eheti a preppet.

2022. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés bennem is sokszor felmerül, mármint, akik csak BB sexelnek mindenkivel, vagy szó nélkül ny@lik, azok hogy-hogy nem paráznak? Én alkalmizni is pl. azért nem igazán merek, bármit el lehet ma már kapni…
2022. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedekezni szoktam de csak analban. Ezert elmegyek felevente. Akkor en is gaz vagyok hogy felelosen ellenorzom tuti semmi baj nincs-e?
2022. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt van egy túl nagy logikai ugrás.

Érdemes megkülönböztetni azokat, akik védekeznek és havonta teszteltetnek azoktól, akik orrba szájba kúrnak és tesztelnek.

Egyébként, az már felemeli őket a legtöbb kalandozótól, hogy ők legalább tudatosan ellenőrzik az állapotukat, így ha neadj isten megesne a baj nem fertőznének szét mégtöbb embert. Nem úgy, mint azok, akik orrba szájba mindenkivel csinálják ÉS még nem is tesztelnek.

Szóval szerintem ez, bár mindenképpen egy érdekes szituáció, de legalább a tesztelés a rutinja része.

2022. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fél évente más, de havonta is más.. HIV testnél.


Azért óvszer, ha nem szakad HIV-re csak 100% nem?

2022. dec. 21. 15:42
 7/8 steven95 ***** válasza:
87%
A HIV közvetítő közege: nemi váladék, vér, anyatej és ezek által egy nyílt seben be kell junia. Vagy vérerdús területek szoros érintkezése: makk+vegbél.
2022. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"butaság, akkor inkább prep"

Barátom, a prep annyit ér, mint tornádóban az esernyő... :D

2022. dec. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!