Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívoknak megalázó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívoknak megalázó a dugás, de az állandó szopás már oké?

Figyelt kérdés

Ezer éve nem tudom rávenni a szerelmemet, hogy megdughassam. Néha mintha kezdene hajlani felé, de akkor is kb a fogát húzzák. Egyre jobban vágyok arra, hogy ne csak a passzív oldalt élhessem át. Ő csak azt tudja felhozni, hogy neki megalázó, nem kívánja, nem neki való.. Az már nincs ellenére, hogy egyre többször szopassam. Néha úgy látom kezd sok lenni neki, de tudja, hogy ezzel kihúzza egy darabig a dugás témát.

Szeretem és el szeretném nyerni a bizalmát annyira, hogy engedjen. Szerintem a szexuális probléma nem elég indok egy szakításra..



2022. dec. 23. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Egy aktívból sosem fogsz önként passzívat csinálni.

Ez olyan, hogy belőled se lesz hetero, hiába szeretné egy lány.

2022. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Te belemennél ha ő szeretne megdugni téged?
2022. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

1esnek teljesen 100%igaza van.

Aki lepontozza írja már le hogy miért.

Aktív vagyok ugyan így gondolom

Aktív =segge TABU, ezért nevezik aktívak.

Uniaktív nál mér előfordul hogy be enged.

2022. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Ő aktív, kész. Tehát analisan nem akarja, hogy betegyék neki, mert pl. úgy érzi, számára az megalázó, alárendelt szerep, ezért nem akarja. Hiába nem úgy kezelnéd, óvatos lennél, figyelmes, akkor is lelkileg neki az rossz érzés lenne. Fogadd el, hogy ő analisan csak aktív. Gondolom ezt az elején tisztáztáztok, ez fontos szempont. Ha tudtad az elején, és elfogadta, akkor nem szabad, hogy emiatt hibáztasd.

Az orális szex más téma. Azt sok aktív élvezi és szívesen csinálja. Csak a full aktív jelenti azt, hogy analisan és orálisan is aktív. Beszélgess még vele erről. De ha nem hagyja magát, el kell fogadni, nem jó belekényszeríteni a párunkat olyanba, amit nem szeret és nem élvez, akár traumatikus is lehet neki. Illetve, ha továbbra is neked az aktív szerep nagyon hiányzik az életedből, nagyon vágysz rá, vagy kipróbálod mással, persze csak a pároddal megbeszélve és általa engedve, vagy szakítotok, ha annyira nem tudsz boldog lenni így 😕 Azért a szexualitás nagyon fontos egy kapcsolatban. És akkor hozzád inkább teljesen uni fiú illik.

2022. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

2 eske,látom lehúztak, nézz utána a fogalmaknak mi mit jelent.

Passzív- őt dugják.

De valószínű ő inkább

Passzívuni ezért vannak problémái.

2022. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4👍
2022. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincs itt semmiféle szexuális probléma, a gond veled van, hogy passzívként dugni akarsz. Ezt a párkapcsolat előtt tisztázni kellett volna, hogy időközben lehetnek majd ilyen igényeid, úgy talán bele se megy. Ez így nagyon nem fair a pároddal szemben.
2022. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok, igazatok van teljesen, ezt jól benéztem.
2022. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
De miért erőszakoskodsz vele? Ő kényszerít olyanokra amit te nem akarsz?
2022. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
De ha tényleg szereti akkor csak belefér nem?
2022. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!