Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegszaunákba tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegszaunákba tényleg csak azok mennek, akiknek már tényleg mindegy és nem találnak sehol máshol maguknak pasit?

Figyelt kérdés
A barátom mesélte, hogy az exe ezt mondta. Tényleg igaz, hogy a melegszaunákba csak azok mennek, akiknek már úgymond tényleg mindegy és sehol máshol nem találnak maguknak pasit?

2022. dec. 25. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

#9 #10


Ha csak párkapcsolatban, érzelmi háttérrel szexelsz, az nagyszerű, de ha valakinek alkalmi szexpartnerei vannak a testi vágyai kielégítésére, az is normális. Tessék már elfogadni, hogy nem mindenki a nagy Ő-ben gondolkodik, nem a szexuális élete határozza meg egy ember értékét.

2022. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

#12: ez így van.

A meleg szaunával szimplán annyi a bajom, hogy egy fertő.

2022. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

#13

Mi ott a fertő? Valahányszor lementem tisztaság volt, ápolatlan, koszos, büdös embert nem láttam (szerintem be sem engednék), mindenki értett a nemből stb.


Múltkor egy fiatal srác maga elé engedett az öltözőnél, annyit mondott, hogy tessék jönni, kicsit úgy éreztem magam, mintha valami vénember lennék a járókeretemmel, pedig csak 45 vagyok, de legalább a kedvesség, egymásra figyelés is megvan.


Tök jó fejek járnak ezekbe a szaunákba, nem csak a szexről szól, lehet beszélgetni, ismerkedni, számomra nagyon jó érzés, hogy egymás közt lehetünk, biztonságban. Akik élből elutasítják ezeket a helyeket, nem tudják mit veszítenek.

2022. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kisördög1 ***** válasza:
80%
Szeretem, hogy a leghangosabban azok kiabálják a mocskot akik még csak nem is voltak ilyen helyen, fingjuk sincs miről beszélnek, de persze mindent tudnak, mindenről van véleményük.
2023. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Jani Belucci ***** válasza:
82%
Ez nem igaz. Népszerűnek mondható pasi vagyok, mégis kavartam egyszer-kétszer szaunában. Megvan a maga varázsa az ilyen helyeknek. Nem tudom mi a fertő abban, hogy felnőtt emberek konszenzuális szexet keresnek egy biztonságos közegben. De senki sem várja el hogy egyáltalán szexelj ott. Élvezheted csupán az atmoszférát, a szaunázást, jakuzzizást. Jó kikapcsolódás tud lenni. Ajánlom mindenkinek, hogy egyszer próbálja ki, még ha szexuálisan korlátolt is.
2023. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Ami a szexuális korlátoltságot illeti: Pont, hogy egy szexuálisan "lotyó" kategóriától mondta (barátom exbarátja), hogy olyanok járnak melegszanuákba, akiknek már tényleg mindegy. :-)
2023. febr. 19. 10:35
 17/21 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#16: Lehet hogy ő csak olyanokat tudott ott felszedni.
2023. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#7: mitől félsz? Csak nem attól, hogy az történik, amit szeretnél? ;)

Az természetes, hogy idegen helyen az ember gátlásosabb addig, míg ki nem tapasztalja a helyi szokásokat, szabályokat. De ha bármi atrocitás érne (nem szokott), ott van a pultos, aki elhárítja ezt.

De ha nem a partnereddel mész, az ismerkedés olyannal, aki bejön neked, az nem az első öt percben fog megtörténni!

(Én hónapokig jártam oda rendszeresen a barátommal, mert nem volt máshol nyugodt helyünk "a lazításhoz". :) Soha semmi gond nem volt.

2023. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15%
Olyanok mint Te! Miért nem foglalkozol inkább nőkkel?
2023. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Van az a melegszaunás közősség ahol valóban minden mindegy de te nem fogsz velük lógni.

A többség pedig nem dugni jár oda.

2023. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!