Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegszaunákba tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegszaunákba tényleg csak azok mennek, akiknek már tényleg mindegy és nem találnak sehol máshol maguknak pasit?

Figyelt kérdés
A barátom mesélte, hogy az exe ezt mondta. Tényleg igaz, hogy a melegszaunákba csak azok mennek, akiknek már úgymond tényleg mindegy és sehol máshol nem találnak maguknak pasit?

2022. dec. 25. 15:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
43%

Bevallom, hogy én nem szívesen mennék ilyen helyre, de ízlések és pofonok...


Semmilyen rossz véleményem és tapasztalatom nincs a melegszaunákról, akiknek tetszik, azok úgyis oda járnak.


Nem szoktam sem leselkedni, sem nem gondolom, hogy prűd lennék, de inkább a normál fürdőkbe járok úszni és szaunázni.



Hogy kik járnak oda, az ilyen helyekre, azt már fentebb leírtam, hogy miért nem tudom:

Egy kicsit zavaros a kérdés, ugyanis mindenkinek van egy valakije, aki ismer valakit és neki a testvérének az esetlegesen pont szombathelyi illetőségű IKERhúga, aki egyébként nála 8 évvel idősebb, és együtt dolgozott valakivel a nagyváradi kórházban, de már Amerikában született.


Na, ez a már ismert testvér, ő ismer valakit, aki nem mellesleg magyar nemzetiségű szintúgy, mint a fent említett alulírott, aki már Amerikában született, s egyébként én is ismerek, s bevallottan ő nem jár szaunázni.

Lehet, hogy az az illető valójában én lennék???


Ja bocs', mint mondtam: én nem járok szaunázni, csak úszni. Persze, csak olyan fürdőbe, ahol van szauna.


Huhh'!

2023. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!