Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szauna szilveszteri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szauna szilveszteri partyjáról vélemények? Milyen a felhozatal?

Figyelt kérdés
Nincs programom dec 31-re gondoltam átszexelhetném magam az újévbe. Szoktak fiatal srácok is lenni, vagy inkább megint csak az idősebbek csorgatnák rám a nyálukat?

2022. dec. 27. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nagypapi party lesz.
2022. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 zigglerziggler99 ***** válasza:
79%

Én mennék, csak egyedül nem merek


F30

2022. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúj gecccc! Mi lesz ott🤮.
2022. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
És te milyen minőségű áru vagy, ha már a felhozatalnál tartunk?
2022. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, nincs medicinlabda hasam meg elnyomott cigarettacsikk-pötsöm, mint sokaknak.
2022. dec. 28. 06:38
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom en szeretem az idősebbeket kenyeztetni. Tavaly rendesen lerendeztek 4 en 😇

Remélem idén is

2022. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

#6


Ha még élnek a tavalyiak... :)

2022. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

6 mesélnél? akár privátban

kérdező te hány éves vagy? a vagy p?

2022. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Voltam ott.Koszi de az idősbácsik nem érdekelnek. Eleve a parfüm szag az oregszaggal keveredve nem vonzó. Mondjuk a cigi es parfümszaggal keveredő cigók sem jobbak.
2022. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szokásom mindenkit össze-vissza minősíteni, de atyaég, milyen emberek azok akik szilveszterkor meleg szaunába akarnak menni?


Millió lehetőség van. Ha nem akar valaki drága programokra menni vagy nincs módja, akkor ott vannak az utcabálak. Főleg ha jó idő lesz, csak a piát kell megfizetni.


De akár otthon haverokkal házibuli, az sem költséges.



Mennyire siralmas, szomorú aki szilveszterkor magnumba megy. Ennél már csak karácsonykor lenne borzalmasabb.

dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!