Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 33 éves vagyok, soha nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, szerintetek mennyire sejti a család?

Figyelt kérdés

Tagadom ezerrel, de pasim sem volt..

Több ilyet is ismerek akik 30+-osan soha nem volt barátnő, de melegségükről sincs semmi.


2022. dec. 28. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Tuti sejtik hogy meleg vagy.
2022. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Előbb utóbb úgyis kiderül hogy nincs nőd..
2022. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

33 évesen már több mint gyanús.

Miért tagadod? Nem dől össze a világ, ha kiderül. Meg nem is te vagy az egyetlen a világon. Előbb-utóbb úgy is kiderül, nem lehet a végtelenségig tagadni. Meg nincs is semmi értelme.

2022. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én bi vagyok, nekem se nagyon volt, ami volt is, arról se beszéltem itthon, szerintem engem melegnek hisznek már páran. 😅
2022. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha ronda/csóró/alamuszi vagy, akkor van mire fogni.

Ha egyik sem vagy, akkor sejthetik.

2022. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok. Hetero. De impotens. Azt sem sejtik.
2022. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem volt pasi se?
2022. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben úgy gondolkodnak a fiatalok idősek is akinek nem volt az biztos meleg csak még magának se valja be,vagy impotens.

KB 2500fős a falu ahol élek,

És ez tény hogy mindenki mindenkit ismer,

Ha ilyen eset van nem a melegség, lezbi a téma hanem hogy 30 elmúlt és semmi szexuális, "kalandja" se volt

Így biztos nem 100as, inkább ez hírérték hogy nehéz lehet a szüleinek az agyukra mehet a "gyarek". A nemi identitás nálunk már a kutyát nem érdekli. Igaz több meleg pár is él nálunk akik a közösség részei.

2022. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Én vagyok a falusi, még hozzá tenném, 33évesen nincs állandó szexpartered és nem is volt

Ez neked tudom nem tűnik fel

De személyiség zavar, és mindenféle egyébb más betegséget hoz magával depresszió, oknélküliharag-vagy teljes bezárkozás és neked jó így kijelentés, csak a környezeted kikészül tőle.

2022. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, nincs kit kikészítenem, de igen, egyre jobban befelé fordul az ember.
2022. dec. 29. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!