Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit mondasz a szülőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondasz a szülőknek, miért nincsen barátnőd?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nyomulnak mindig amikor beszélünk, hogy így meg úgy kell ismerkedi a lányokkal és már nagyon unom.


Dolgozom, a tanulást hivatalosan befejeztem.



2020. aug. 28. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Én a nagyszüleimnek mondom mindig azt, amikor a barátnő ügyben érdeklődnek, hogy az nekem idő és pénz, és jelenleg egyik sincs, és amúgy is, nagyon jól érzem magam egyedül. Ha tovább firtatja, elkezdem ezt tovább részletezni, nem kell senkihez alkalmazkodni semmiben, senki sem korlátoz, meg amúgy is, fiatal vagyok még én ehhez.

Nyilván ebből semmi nem igaz, mert van barátom, de jobb nekik az áldott tudatlanság.

2020. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Legyen egy kamu barátnőd. Sőt legyen minden héten másik és akkor nincs probléma, hogy miért nem viszed bemutatni.


Mondjuk ha nem nagy csajózosnak ismernek akkor talán a minden héten másik túlzás de azt simán be lehet kamuzni, hogy randizgatsz egy lánnyal de még nagyon képlékeny a dolog. Utána majd összetöri a szíved és megint van fél éved amikor nem firtatják a dolgot.


(de azért te is tudod, hogy a coming out lenne az igazi)

2020. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Add elő h randizol :P Akkor nem fognak piszkálni. Regelj Tinderre pl.:P Csak h mutathass pár machet mintha...
2020. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Pasikat kívánom.
2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig mindig azt mondtam amit az 1-es is leírt, bejöttek ezek mindig.


A másik szomszéd sráccal vagyok együtt és látták hogy köztünk, nem csak barátság van. Ezt észrevette az ő és én szüleim is.

Majd kb 2 hónapja összehívtak minket, és leültettek minket hogy látják hogy nagyon jóban vagytok egymással, már-már mintha túlságosan is, van e mondani valónk... stb stb.

Minden jó lett a végére.😃

Azt mondom amint tudod és lehetőséged van mond el az igazat.

Nagyon nagy kő esett le így a szívünkről nekünk is hogy nem kell titkolózni, kamuzni, és hazugságban élni.👌😉


19F

2020. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elmondani nem opció.


Más válaszok érdekelnének.

2020. aug. 28. 23:48
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

ha már dolgozol akkor nem tudom miért nem opció elmondani. én ahogy kiköltöztem otthonról rögtön elmondtam, csak az volt a fontos hogy tényleg legyen fedél a fejem fölött, és ne kerüljek az utcára. ekkor még nem is voltam anyagilag független, de úgy voltam vele ha még ki is tagadnak, akkor egyetem mellett majd elkezdek melózni, és valahogy megoldom.

tehát bocs, le lehet pontozni, de az a tanácsom hogy legyél férfi, állj fel és tedd ki az asztalra. vagy ha nem akarod elmondani, akkor éld a saját életed, és ne foglalkozz a szüleiddel. az össze vissza hazudozás elég szánalmas, legalább legyen gerinc a hátadban

2020. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem óhajtom megosztani miért nem opció elmondani.


Továbbra is várom az értelmes válaszokat.

2020. aug. 29. 01:38
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Mondd azt, hogy incel vagy.
2020. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Sok sikert a hazug életed hez

Mondhatod hogy impotens vagy,

Ha hazudsz akkor még nem mindegy? Nincs semmi fantáziád.

2020. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!