Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire ciki, ha 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha 25 éves passzívként kevésbé vagyok tapasztalt?

Figyelt kérdés
Eddig mindössze kétszer volt részem szexben, "ez-az" volt párszor, viszont lényegében ennyi.

2023. jan. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz....nem az a lényeg hogy ki mennyire tapasztalt.huuu legalábbis nálam nem ,és hidd el sokan vannak így.csak ne görcsölj ezen
2023. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel
2023. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha ez vígasztal, lassan a 24-et töltöm, és még semmi sem volt. De alapjáraton ezzel senkinek nem kellene baja lennie, hiszen valahonnan úgyis "kell" tapasztalatot szerezz. (A kellt direkt írtam idézőjelbe, mivel nem kötelező, csak ha te is akarod.)
2023. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah ez a helyes hozzáállás amit a 3-as írt.teljesenvigaza van.
2023. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak amiatt gondolkodtam el rajta, hogy tegnap Grindr-en írtam egy nálam kicsit idősebb fiúval (+12 év), akivel közöltem, hogy szerintem kezdő vagyok a magam módján. Erre egy kicsit sem rossz szándékból, de meglepődve írt vissza, hogy 25 évesen kezdó vagyok.
2023. jan. 4. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod!nincs ezzel gáz.meglepődött és kész.akinek ez gond ,az legfeljebb lelép.azért nem is kár.
2023. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 steven95 ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok 27 évesen. Volt már minden alap dolog, de vagy nem volt jó, vagy nem volt sok időm tanulni belőle, néha még azt se tudom mit szeretnék, mert ágyba vinnék sok srácot, ruha le, csók..de aztán? nem mindig van egyértelmű érzésem afelől hogyan tovább így ráhagy..nám magam a másikra. De sokan szórakoztató centrumnak tekintenek és ettől megtorpanok.
2023. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!