Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés passzívnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés passzívnak lenni? Ti miért szeretitek ezt a szerepet?

Figyelt kérdés

Bennem mindig is meg volt ez a passzív ösztön, mélyen, úgy érzem a személyiségem szerves része. Lehet ez furán hangzik, de valahogy ez számomra nem csak egy szexuális oldal, hogy tök jó hogy valami van a fenekemben. Ennél több, és ez az évek alatt csak erősödött.

Bár voltam már fiúval, összesen 3x 2 fiúval, de igazán sosem tapasztaltam meg, milyen igazából passzívnak lenni, milyen érzés, ha átadom magam a mélyről jövő testi és lelki vágyaknak, hogy odaadom magam a másiknak, hogy ő birtokoljon. Sosem éreztem még, legalábbis a 3 alkalommal nem, igazi mélyről jövő vad sóvárgást. És erre vágyok igazán.

Ha becsukom a szemem, néha el tudom képzelni. Bár ez az érzés nagyon illékony, gyorsan tovatűnik, csak elképzelni tudom. Milyen az, ha igazán ezt akarom, ha az igazi ösztön bennem feléled.

Amikor nézek (főleg amatőr szex) videókat, vagy sorozatban erotikusabb/érzéki jelenetet, vagy olvasok egy könyvet akár, az kicsit segít megélni, elképzelni, hogy milyen, ha tényleg élvezik és tényleg átélni, megélni a vágyat. De más élményem nem nagyon van. Azt hiszem az lehetett a gond, hogy azokhoz a fiúkhoz nem tudtam igazán vonzódni se szexuálisan, se máshogy, és ők sem voltak jelen igazán, nem tudták mit is jelent aktívnak lenni, egy tapasztalatlan, félénk fiúval ráadásul.



2023. jan. 7. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem passzív hajlam, ez sub.
2023. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak teljesen kívülállóként tudom megfogalmazni a gondolataimat: az érzelmek nem redukálhatók élettani történésekre.
2023. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem eddig csak egy sráchoz volt szerencsém sajnos, de ő pl. felajánlotta, hogy lehetek én az aktív.

Kipróbáltam, de nem jött be.


Én imádom ha élvezi ahogy a farkához érek kézzel, aztán szájjal is.

Élvezem ahogy ő élvezi, és persze azt, hogy miattam élvezi.

Külön öröm látni ahogy egyre jobban áramlik a vér a farkába, és szépen lassan kőkemény lesz.


Amikor pedig beléd hatol, és az örömének hangot is ad..csodás.


Egy mondatban összefoglalva azért szeretek passzív lenni, mert szeretem ha én vagyok az, aki kielégítheti a vágyait, és élvez engem.

2023. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!