Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem sokakat érdekel tudom de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokakat érdekel tudom de miért változott azaz életviszonylat Budapesten a meleg férfiak által hogy nem tudják elviselni azt a dolgot hogy nyilvános WC-be vagy a természet lágy ölén az erdőbe csináljátok vajon ez mitől következett be az évek sorá?

Figyelt kérdés

30 éves férfi Budapestről de senki se akart jelentkezni intim randikra Délelőtt se volt lehetőség délután se volt úgy kapás mindenki csak éjszaka meg az esti órákba akar magának intim kalandokat keresni. Én ammondó vagyok hogy aki bevállal és jól ismer bevállok nála elég jól tudok alatta teljesíteni sőt nem volt úgy mond belőle panasz. Ma már valahol ott ez kihivás ha természetes szopást szeretek és hogy dugjanak meg nem is akarják annyi zegzugós hely lebúj de mindenki csak magának akarja a szexet nézelődünk válogatunk egy napos gyors szex mi értelmük van vagy lehet Pesten nem tudd az ember elmenni egyenlőre sehova pedig sok hely lenne azért csak nincs is kivel meg Délelőtt és délután felejtős

Valakivel is megtalálni a kedvek örömét lehetetlen mások zenélnek feletted hogy neki az ő számára hogyan jó elég elkeserítő és szomorú



2023. jan. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mit szívtál bro így vasárnap délután, de kérek én is.
2023. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Medvemacitibormen25, zseniális egy név! 😂❤️ Sajnos ennyi pozitívat tudok hozzáfűzni.
2023. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 steven95 ***** válasza:
100%
Hát ha akarnék se tudnék ilyen bájosan össze vissza fogalmazni. Ne haragudj de nem érzem, hogy sokunkban társaságra találnál azzal a dilemmával kapcsolatban, hogy hova lehetne elvonulni, de mégis köztéren és szabad ég alatt az "erdőben szeretkezni" ahogyan Gabi mondaná... Egyébként abszurd az egész, valami morális köntösbe öltöztetett vágymegélési szándék lehetetlenségén való háborgás.
2023. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 budaiz ***** válasza:
100%

Gratula annak ki ezt az össze vissza értelmetlen szöveget elsőre megérti.

A kérdezőnek van több kérdése de értelmetlen szó özön az egész se pont se vessző.

Medvamaci újra kellene suliba járnod jobban járnánk

2023. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na itt vakuljak meg ha ezt értem
2023. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
.egY kéT hÁ négY öT négy há két egy imádok faszt szopni én is írtam kis szürreál szösszenetet g&cit akarok pont és vesszőt is nem szeretek vesszőt rakni csak hímvesszőt bekapni valamint ezenkívül
2023. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Szia, szerintem nem, de ugye kinek a pap, kinek a sánta kutya, ezt már Elton John is megénekelte, aki különösen fontos ebben a kérdésben (a közhiedelemmel ellentétben jobban, mint a híres megosztó kínai művész, Cai Guo Qiang). Köszönöm a lehetőséget és környéke
2023. jan. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!