Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként csak akkor van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként csak akkor van esély párt találni, ha úgy nézünk ki mint Noryna Diamond vagy James Charles?

Figyelt kérdés

Érdemes erre energiát fordítani? Pl. megtanulni szépen sminkelni, akár körmöt építeni?

Szóval vagy fullra crossdesserek vagyunk vagy legalább eléggé lányosak külsőre?

Mik lehetnek még kritériumok?



2023. jan. 18. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyet transznak hívják, nem melegnek.
2023. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Úgy is lehet párt találni, ha átlagosan nézel ki. Például én inkább a személyiséget néztem... Mennyire jövünk ki jól egymással, van-e közös érdeklődési körünk, stb. :-)
2023. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Noryna max, James Charles nem transz, hanem meleg.

És Noryna esetében sem vagyok 100%-ban meggyőződve a transzságról. Rendszeresen használja a péniszét szexuális tevékenységre, ami egy transz nőnél diszfóriát idézne elő normál esetben (szerintem).

Én nem vagyok szerintem transz, de néha én is érzem ezt a kellemetlen, szorongó érzést, amikor az én dorongomra kíváncsiak. Pedig csak nem aktív vagyok. 🤷

2023. jan. 18. 17:32
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy elírtam, tehát crossdressernek tartom és nem transznak.
2023. jan. 18. 17:38
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Noryna több videójában, live-jában is nyíltan vállalja, hogy transz. A másik csávót nem ismerem.
2023. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Noryna sok mindent vállal. Mindenesetre én leírtam mit gondolok erről, ezen Noryna nem fog változtatni.

Lépjünk tovább, mert nem ez a kérdés.

2023. jan. 18. 17:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Noryna össze-vissza beszél.Szerintem biszex
2023. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
"Noryna sok mindent vállal. Mindenesetre én leírtam mit gondolok erről, ezen Noryna nem fog változtatni." Még jó hogy te jobban tudod mint az akiről szó van.. szánalmas.
2023. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
🥱🥱🥱
2023. jan. 18. 21:16
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Bírom a netet: a pletykafészkek mindig tudnak olyanon csámcsogni amihez semmi közük.... Élvezed mi, kérdező?
2023. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!