Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként csak akkor van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként csak akkor van esély párt találni, ha úgy nézünk ki mint Noryna Diamond vagy James Charles?

Figyelt kérdés

Érdemes erre energiát fordítani? Pl. megtanulni szépen sminkelni, akár körmöt építeni?

Szóval vagy fullra crossdesserek vagyunk vagy legalább eléggé lányosak külsőre?

Mik lehetnek még kritériumok?



2023. jan. 18. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mit? Semmit nem élvezek, ami Norynával kapcsolatos. Viszont elismerem, hogy csinire tudja sminkelni magát. Lehet néha túlzás, de szerintem egy férfin jól mutat a sok smink is.

Míg mondjuk egy nőnél vagy transznál jobban áll a természetesség, meg persze azoknál a pasiknál, akik nagyon férfias arccal rendelkeznek.

De valamiért mindig azon veszem észre magam, hogy egy férfin vonzónak találom a sminket, még egy nőnél inkább taszítónak.

Ez lehet azért van, mert a rokonságomban a nők nem vagy csak ritkán sminkelték magukat. Az unokatesóm pl. nagyon természetes szépség, soha nincs rajta smink és minden hetero pasinak folyik utána a nyála. Kicsit irigylem is. De mondjuk megdolgozik érte.

Az, hogy Noryt crossdressernek tartom nem bántásnak szánom. Szerintem ebben tényleg ügyes és jól tudja csinálni. Csak ostobaságokra fecsérli az idejét, energiáját és hírnevét. Folyamatosan lejáratja magát.


Mindenesetre a külső a kérdés (amit még1x írom, hogy szépnek találok). Arra válaszolj vagy írj ki saját kérdést.

2023. jan. 18. 21:56
 12/17 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Noryna Diamond? Bottal se piszkálnám meg. Én meleg vagyok a FÉRFIAKAT szeretem.

Arról a sok gusztustalanságról nem is beszélve amit a tiktokon művel....egy qrva

2023. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
12:Amikor a prostiba beleélveztél,akkor is ezt gondoltad?
2023. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

A fent említett celebek kutyának se kellenek kapcsolatra, max hírnév😅😂szerzése.

Nórina nevű egyébként férfi ruhában lefotózva többször rámírt kapcsolatot keresve, mindegy...

A kapcsolat keresés mindenkinek nehéz nekik meg főképp. Attól hogy használják őket senkinek se kellenek.


Csajnak öltözöl lehet több szexpartner vágyodnarád, de kapcsolatra sokkal kevesebb esélyed lenne.

2023. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Norynát nézd meg élőben, ahol nincs tiktok filter. A neten mindenki lehet szép.
2023. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Én mint biszex, csak és kizárólag transz nővel tudnék elképzelni kapcsolatot, szexuális téren viszont cd, femboy, feminin fiúk bőven elegek.


Noryna Diamond viszont minden tekintetben undorító, és ronda.

2023. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Noryna úgy néz ki mint Doris a Shrekből és olyan a teste mint Grunak. 😂 Kevés undorítóbb lény van a világon nála.
2023. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!