Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg srác, aki magát inkább tekinti aktívnak, mégis tart az análszextől?

Figyelt kérdés

Mi ennek az oka? Vagy szeretitek csinálni?


Viszonylag kevés ideje ismerkedek srácokkal, de ha eljutottunk az análig, egyszerűen nem állt fel, pedig a másik fél mindent megtett annak érdekében, hogy ne így legyen. Két srácnál is megesett, mindkét esetben zátonyra futott a kapcsolat, bár főként más okok miatt. Azóta meg előre rettegek hasonló szituban, ha nem csak orált akar az illető.


Nem érzem, hogy a passzívság az én világom lenne. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy engem dugjanak meg.


Hogy győzzem le ezt a fajta szorongást? Voltam már urológusnál és inkább belső oka lehet ennek szerintem.



2023. febr. 6. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi a baj? Nem volt legyantázva a p-pó?
2023. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld ki a passzív szerepet, nem kizárt hogy piszkosul élveznéd.
2023. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Engem speciel nem különösebben izgat, hogy megdugjak bárkit is, bőven elég ha rendszeresen leszopnak.

De ez teljesen egyénfüggő, mások meg folyton csak dugnának...

2023. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem egyértelmű

Te aktív vagy, de mikor oda kerül a sor hogy megdugd passzív partnered lelankadsz?


Vagy nem kívánod az anált ezek szerint, vagy paszív vagy.

Attól hogy valaki passzív még lehet ő az aki a kapcsolatban a döntéseket hozza.

2023. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Passzívként nem tudom magam elképzelni. Nem próváltam, de nem izgat. Aktív voltam eddig, de újabban pláne az első alkalmaknál nem igazán működik.
2023. febr. 6. 16:07
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Van, volt is olyan partnerem

Akinek az első ágyban való találkozásnál soha senkivel nem ment, neki mindíg csak másodjára volt merevedése, ha ez a gondod akkor ez normális.

2023. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Végülis azt meg, meg lehet beszélni hogy első alkalomnál csak meztelen csókok vannak ilyesmi, másodiknál orál, harmadik találkozónál lehet szó análról, ez szerintem teljesen belefér.
2023. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem a fertőzésektől félsz?

Vagy undorodsz az análtól?

2023. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, velem is elő szokott fordulni. Van, hogy ideges vagyok, vagy hirtelen eszembejut valami kínos történet és elmegy az egésztől a kedvem, másik alkalommal pedig annyira vad vagyok, hogy nem lehet leállítani. Van, hogy a hideg síkosító érzete okozza, vagy csak szimplán fáradt, stresszes napom volt és nagyon szerettem volna megfelelni a partneremnek, de nem ment.

Előfordul, ne aggódj! Ez normális, semmi baj nincs vele!

Kérd meg a partnered nyugodtan, hogy suttogjon szépeket a füledbe, izgató, perverz dolgokat. Nálam működni szokott és nagyon beindulok. 🙂

Sok sikert!

2023. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj ezzel. :)

Azért keresnek olyat akinek elég ha csak orált adnak. ;)

2023. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!