Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg srác, aki magát inkább tekinti aktívnak, mégis tart az análszextől?

Figyelt kérdés

Mi ennek az oka? Vagy szeretitek csinálni?


Viszonylag kevés ideje ismerkedek srácokkal, de ha eljutottunk az análig, egyszerűen nem állt fel, pedig a másik fél mindent megtett annak érdekében, hogy ne így legyen. Két srácnál is megesett, mindkét esetben zátonyra futott a kapcsolat, bár főként más okok miatt. Azóta meg előre rettegek hasonló szituban, ha nem csak orált akar az illető.


Nem érzem, hogy a passzívság az én világom lenne. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy engem dugjanak meg.


Hogy győzzem le ezt a fajta szorongást? Voltam már urológusnál és inkább belső oka lehet ennek szerintem.



2023. febr. 6. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennek az a neve hogy "side". Én is ilyen vagyok, nem foglalkoztat az anál gyakorlata, legfeljebb az elmélet, de az se mindig izgat fel. Mindemellett a szexuális úton terjedő fertőzésektől is nagyon tartok, így nem is szexelek, de nem is hiányzik. Most ezt így leírva akár aszexnek is tarthatnám magam...
2023. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak az orál,illetve a 69 mai bejön,eddigi kapcsolataimban is csak ezek voltak max.

Nehéz ilyen társat találni,sajnos :(


F/Bp

2023. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem muszaj anal
2023. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, de szerintem elore tisztazd majd az adott emberrel hogy aztan ne legyenek kellemetlenseget)
2023. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak passzív tudok lenni,leszopni sem tudnak férfiak,mert nem működik.Viszont én imádok szopni meg imádom ha dugnak,travi vagyok egyébként.
2023. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!