Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tegyek túl rajta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult az ügy. 16 éves korom óta szerelmes vagyok egy tanáromba. Kib*szott helyes pasi, ráadásul levágni róla hogy meleg. Most vagyok 19, 18 évesen próbáltam jeleket adni, de hiába. Ma láttam róla egy videót, ahol egy pasival táncol, és hát...ja, lényeg hogy a nyakamat adom rá hogy ők egy pár, és ez nekem rohadtul fáj. Hogy tegyek túl rajta? Nem tudom könnyen elengedni, ráadásul a 0 önértékelésem miatt még mellé csak magamat hordom el minden szarnak, hogy ezért még azért nem kellek neki.

2023. febr. 12. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő alatt nem ment egyedül, akkor pszichológus.
2023. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Járok már rég óta. De nem segít.
2023. febr. 12. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha meleg akkor annyi az esélyed mint nekem, hogy Lady Gaga hozzám jön feleségül márciusban
2023. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Min kéne túllenned? Valamin, ami soha nem is volt?
2023. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magán a pasin. Hogy le tudjam magamban zárni. Valahogy nem vagyok rá képes.
2023. febr. 12. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert idealizálod, olyan valakit látsz aki nem létezik. Ennyire ne kattanj már rá csak mert jól néz ki... abból rengeteg van.
2023. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem aki szóba áll velem.
2023. febr. 12. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán próbálj túl látni a csomagoláson, vagy magad kategóriájút választani.
2023. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyos pár lehet
2023. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!