Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakított velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem. Már kb. 80%-ban túlléptem rajta. Tudom, ez hülyén hangzik, de úgy értem, hogy már csak napi néhány percet gondolok rá. Tegyek még egy utolsó próbát, mielőtt végleg elengedem?

Figyelt kérdés
Nem volt hosszútávú kapcsolat, nehány alkalommal randiztunk, csókolóztunk párszor, valamint sokat beszélgettünk. Tehát szexuális kapcsolat nem volt közöttünk, de én nagyon jól éreztem magam vele és jópár év után nagyon jólesett egy nő közelsége. Én szerettem volna, hogy sokáig együtt maradjunk, de ő hirtelen nagyon távolságtartó lett, mondhatni bunkó módon viselkedett velem. Én persze nem hagytam magam és veszekedés lett, mire azt mondta, hogy "Akkor jobb ha nem találkozunk többet!". Ennek már több, mint egy hónapja, azóta nem beszéltünk, nem is tudom, hogy mi van vele. Eleinte szharul voltam, de már sokkal jobb, a melóhelyemen is elkezdtek érdekelni a csinosabbnál csinosabb kolléganők. De arra gondoltam, hogy mégegy próbát tehetnék. Igazából vesztenivalóm nincsen, mert maximum mégegyszer elküld a fenébe. És akkor? Legalább megpróbáltam. Ti mit javasolnátok?
2021. júl. 13. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert mesz hazhoz a pofonert? Kinek es mit akarsz ezzel bizonyitani? Mert kapcsolat ebbol mar nem lesz. Van esetleg mas celod ezen kivul?
2021. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így döntesz, nehogy visszaess a kezdő pozícióba. Szerintem értékeld, hogy már nagyjából túltetted magad rajta, bro.
2021. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 A célom az volna, hogy túltegyem magam rajta. De nyilván, ha sikerülne valamilyen csoda folytán újrakezdeni, annak örülnék.
2021. júl. 13. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy, hogy hiszel a csodakban? Azt valahol a telapo kornyeken el kellett volna mar engedni. Mibol gondolod, hogy jobban tul leszel rajta, ha ismet fejjel nekimesz a falnak? Ezek a falak mar csak ilyenek, nekik nem faj, de neked garantaltan fog. Ha a celod a tullenni, akkor tiltsd le es keruld amennyire csak lehetseges. Akkor legalabb tukorbe tudsz majd nezni, hogy nem mentel le pincsi kutyaba. Tenyleg nem ertem, mire valo ez az onpusztito hoskodes a remeny legkisebb lehetosege nelkul? Csak egy kisgyerek nem tudja elfogadni a nemet, egy ferfi viszont igen. Nojj fel!
2021. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Értelek és tisztában vagyok azzal, amit mondasz, de én nem tartom 100%-osan reménytelennek a dolgot. Amúgy 24 vagyok.
2021. júl. 13. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Pedig ez abszolút reménytelen, ha mást gondolsz, az a tapasztalatlanságodat, éretlenségedet tükrözi.

Másrészt ez nem párkapcsolat volt, hanem csak ismerkedés. Ha a lányt megkérdeznénk, nem valószínű, hogy az exeként hivatkozna rád.


"Én szerettem volna, hogy sokáig együtt maradjunk, de ő hirtelen nagyon távolságtartó lett, mondhatni bunkó módon viselkedett velem. Én persze nem hagytam magam és veszekedés lett (...)"

Ezek az "én-mondatok" elég árulkodóak. Képtelen voltál tudomásul venni a lány döntését, rá akartad erőltetni megad. Rossz hírem van: kettőtök közül nem a csaj volt bunkó.


Szeretnéd, hogy jó nőd legyen legyen? Kezdd a személyiséged és az érzelmi intelligenciád fejlesztésével.

2021. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Tudomásul vettem a döntését, hiszen azóta egy szót se váltottam vele.
2021. júl. 13. 15:22
 8/11 A kérdező kommentje:
És mitől vagy benne ennyire biztos, hogy én voltam a bunkó? Szerinted, ha össze akarok vele jönni hosszú távra, akkor direkt megszivatom magam a bunkóságommal, hogy ne jöjjön össze? Ennek semmi értelme.
2021. júl. 13. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, rengeteg lekoptatott férfi és nő érzi úgy, hogy a dolog nem lett rendesen lezárva, hogy van még esély, hogy egy tisztázó beszélgetés után a másik új megvilágításban látná a helyzetet. Miközben már nincs semmi esélyük. Ez természetes reakció, viszont egy idő után tovább kell lépni.

A szavaid alapján kevés tapasztalatod lehet, nincs világos képed arról, hogy működik egy párkapcsolat, mi számít annak, és hogyan kezeld az elutasítást. Mintha még azzal sem lennél teljesen tisztában, hogy te magad mit akarsz. Szereted azt a lányt? Nekem úgy tűnik, hogy nem. Mindössze jólesett, hogy van a közeledben egy vonzó nő. De hát ez önzés, nem gondolod? Miért akarnál vele újra találkozni? Hogy elégtételt vegyél? Hogy elcsábítsd azért, hogy később te szakíthass vele? Nem akar látni. Hagyd békén.

2021. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akarnék neki ártani. Mindegy köszi a válaszokat!
2021. júl. 13. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!