Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nyaltam a lábát ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyaltam a lábát ha nem izgat?

Figyelt kérdés

Elképesztő story ment végig a szexrandimon. Én lettem volna az aktív. Azonban a srác mondta van aktív/domináns vágya. Mondtam nézzük milyen.


Rámparancsolt, hogy a lábát csókolgassam/nyaljam majd jött hogy szopjam. A lába felső részét nem a talpát mielőtt még valaki arra gondol.

Volt, hogy kaptam pofont mert rosszul szoptam.


Szóval megtettem pedig egyik se érdekelt de mégis állt végig a farkam. Utáltam csinálni de mégis tettem. Mi ez? Miért?



2023. febr. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
BDSM kedvelő vagy csak eddig nem tudtad, hogy van sub vágyad. Élvezd ki. Áldás egy ilyen domináns srác...
2023. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak izgat ha állt a farkad. Mondjuk én a tökét téptem volna le ha megüt, és nem úgy mentem oda hogy élvezem ha lenyomnak, uralkodnak rajtam.
2023. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Átküldöd hol lehet elérni a csávót? Adnám amit csinál...
2023. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mégis izgat az alárendelt szerep, csak eddig nem tudtad.

(A kollégám szép lábát én is szívesen nyalogatnám, csak sajnos ő hetero :D)

2023. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Életem első BDSM élménye 18 évesen volt. A srác vékony volt de egyszerűen azt mondta érez valamit bennem. Nekem is szopni kellett, alázatosan beszélni, stb. Ezek pikkpakk jöttek. Sima tali lett volna egy sima szexxel. A végén felnyalatta a spermát, a lábát, stb. Utáltam a találkozó után magam. De főleg azért mert élveztem. Mert izgatott, hogy dominál, irányít. A mai napig etalon a csávó. Sajna nincs hasonló farkú, testű, mentalitású srác azóta se akinek tényleg alázkodnék.
2023. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. De akkor se értem magam...
2023. febr. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!