Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van igény medical(...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igény medical(orvosi) fetisre? Hogy fogjak hozzá? Van akit ez izgat?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok, hogy lehet kipróbálnám ezt a fajta szerepjátékot az orvos szerepben. Van pár valós eszközöm hozzá, tudnék olyan légkört teremteni is azt hiszem, bár nem igazán tudom, ez hogy szokott menni a valóságban, mármint ilyen szexuális szerepjáték szinten. Mire van igény, mik szoktak történni, mi az alap történet, felállás. Akinek vannak ötletei, vagy részt vett már ilyenben, szívesen fogadom a tanácsokat. Vagy ha van olyan videó, ami tetszik és szerinted működhet otthoni körülmények között is akár, azok is jöhetnek oktató anyagnak. Nyilván nincs hozzá igazi orvosi rendelőm.

2023. febr. 17. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Igény? Mert prosti vagy, hogy igényhez igazítod a dolgot, és nem azt csinálod amit szeretsz?
2023. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, úgy értettem, hogy nem vagyok benne biztos, hogy lesz rá partnerem, mivel nem sokan vágynak ilyesmire. Bocsi hogy feltettem egy kérdést és nem neked tetsző módon fogalmaztam 😅
2023. febr. 17. 22:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene az ötlet.
2023. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Már kipróbáltam, nekem nagyon tetszett.
2023. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 microglia ***** válasza:
83%
Én szoktam csinálni, szívesen segítek. Amúgy szakember vagyok 😋
2023. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én is szakember vagyok. Bár talán ehhez inkább kreativitás kell mint szakmaiság 😄
2023. febr. 18. 08:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
benne lennék páciensként :)
2023. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne, de már csak olyan szinten is, hogy a vizsgálóról tudom, hogy meleg és úgy érint meg, hogy akár lehetne is valami. Egy kis pluszt ad hozzá. nem kell egyből műteni csak fizikális vizsgálatok is jók kezdésnek
2023. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Már volt részem ilyen játékban páciensként, személy szerint nagyon élveztem, de sajnos nem egyszerű partnert találni ehhez. Bár ezek szerint azért nem is lehetetlen...
2023. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt benne részem. Azt hittem tetszeni fog, de nem így történt. Nem tartott sokáig a vizsgálat, mert megmondtam, hogy nem szeretném folytatni. Utólag rájöttem, hogy maga az orvosi szakmát tartom szexinek, nem pedig a roleplayt. 😂

Ettől függetlenül, igen, van akit ez izgat, nem is kicsit.

2023. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!