Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mennyire látjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mennyire látjátok a saját életeteket kiegyensúlyozottnak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Egészséges vagyok,van munkám,a hobbimnak is tudok áldozni.

De - barátom nincs,mert aki volt, az a családja miatt tojik rám.

Párom pedig öt éve nincs.

Fizikailag kiegyensúlyozott,de lelkileg ures- egy része.

2023. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semennyire.
2023. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkám rendben van, család ok, párom is van, de mindig vannak hullám völgyek.
2023. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen az vagyok. csatlakozom az előttem szólókhoz : Munkám,család,egészség rendben,és most már pasim is van,így már az szexuális életem is rendben. Tehát most éppen kiegyensúlyozott az életem
2023. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó munkahelyem van, jól tanulok egy jó iskolában, remek edzőm van és csodálatos barátaim. De sajnos a családi életem romokban, ami kihat így a mindennapjaimra. Sajnos a pártalálás nem könnyű, főleg élőben.


Összességében még így is szerencsésnek tartom magam, rengetegen küzdenek nagyobb problémákkal, de lelkileg van egy üresség és ez főleg hosszabb egyedülléteknél jön elő, hogy milyen jó lenne valaki mellettem.

2023. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem dolgoztam, a családom utál és meglop, egészségem nem létezik, a válaszaimat sokszor lepontozzák, de amíg kötélre telik, addig nem aggódom.
2023. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Soha nem dolgoztam, a családom utál és meglop," Ha soha nem dolgoztál, mit tudnak ellopni ami a tiéd?
2023. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Anyámnak volt egy külterületi földje, ami után évente fizet egy mezőgazdasági cég. Mivel ez a pénz még mindig az elhunyt anyám nevére jön, a húgom szó nélkül felvette. Nemrég derült ki, erről én eddig nem is tudtam (mármint a földről igen, csak azt nem, hogy valaki használja).

Jó volt kiírni magamból.

2023. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!