Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy borzasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy borzasztó szerelmesek lettetek egy srácba, de a szerelem egy idő után viszonzatlan volt, és félre is ismertétek az illetőt?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?

2023. márc. 4. 17:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10) ez nagyon szomoru, de csodalatos. Mennyi ideig voltatok egyutt?
2023. márc. 5. 22:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es válasz nagyon szép és megható.Itt a lelkek találkoztak,ami a szerelem igazi és egyetlen jele!

Viszont az eltűnő,letiltó srác nagyon inkorrekt volt és éppen ezért nem hinném,hogy a válaszolónak meg kéne alázkodni azzal,hogy elköszönésért kuncsorog...

Majdnem hasonló történet volt az életemben,három évvel ezelőtt.De úgy vagyok vele,aki elmegy,eltűnik, arra a kabátot rá kell adni és kinyitni az ajtót neki,örökre...

Ha tiszta egy szerelem,akkor nem játszunk senki érzéseivel és nem a mások könnyein át haladunk az utunkon. Nyers, amit írtam,de az élet tett róla,hogy már így gondolkodjak....Nincs vissza,nincs kuncsorgás - senkinek.

2023. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok.

#11-es, csak pár hónap volt.

#12-es, kedves vagy, szépen fogalmaztál. Tényleg így gondolom, hogy ez az volt. Lehet, hogy az életben csak egy ilyen van, vagy az is lehet, hogy sokaknak egy sem. Tudom, lehetne azt mondani, hogy első szerelem stb... De nem ettől volt ez ennyire különleges, hanem tényleg valami más volt ez. Nem haragszom már rá, nem tartottunk az emberi létben azonos (tudati) szinten, valószínűleg most sem tartunk ott, így jobb, hogy ez eképpen alakult. Ki tudja, talán egy nap majd ez a megsebzett lélek újra összekapaszkodik majd egy másik lélekkel. :) Hiszek benne, hogy az életben minden találkozás, kapcsolat okkal történik.

2023. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyezni lehet ezektől a sztoriktol, filmbe illőek.
2023. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!