Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, akik viszonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, akik viszonzatlanul szerelmesek vagytok! Mióta tart, és miket szerettek a legjobban az adott nőben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 22:47
 1/9 anonim válasza:
94%
Tobb mint egy eve, es fogalmam sincs mit szeretek benne. Nem adott okot ra de en meg se tudok tullepni rajta.😅
2020. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
7,5 éve tart. Mindent szeretek benne. Külsőre és belsőre egyaránt. Még a nevét is szeretem. Elfogadtam, hogy hetero, sosem fogok kelleni neki. Már majdnem egy éve, hogy megszakítottuk a kapcsolatot. Miattam, hogy túl tudjak lépni. De nem tudok. Nagyon sok mindent éltem meg vele. Ő a kezdetektől tudta mit érzek, csupán úgy gondolta majd elmúlik, avagy nem komoly szerelem. Hát tévedett. Nagyon szeret engem, de, mint embert. És azt mondta, amint túl tudok ezen lépni, újra beszélhetünk, lehet az életem része. Sajnos nem hiszem, hogy az ebben az életben fog bekövetkezni.
2020. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagyon bele voltam zúgva egy lányba akivel cserekapcsolaton találkoztam. Nagyon intenzív volt. Én is tetszettem neki csak nem annyira, és eléggé fuckgirl volt. Amikor épp el tudtam volna felejteni mindig rámírt, csak a mostani párom tudta velem elfeledtetni, mert látom a különbséget ha igazán szeret valaki! Én a képet szerettem amit eljátszott hogy ő ez, pintosan tudta hogy belezúgok. Meg a sok élményt amit vele éltem meg. Amikor a vállamra hajtotta a fejét Rióban a Jézus szoborhoz vezető libegőben, amikor hangüzeneteket küldött amin Aranyosan próbált magyarul beszélni. Amikor az Amazonason csónakáztunk. Elég összetört lélek volt, direkt próbálta néha sebezhetőnek mutatni higy bele zúgjak de egy idő után láttam hogy szüksége van valakire. Azt mondják ezeken a csereutakon mindig egy csomóan így járnak az egyszer élünk feeling miatt. A pasimat is elhagytam miatta, nem azért mert reménykedtem, csak tudtam hogy a pasim a kozelében sincs, hogy egyáltalán kiváltson belőlem valamit. Még hónapokig stalkoltam, meg pszichologushoz is el kellett mennem miatta. Aztán ahogy azt mindenki megjósolta, nyári románc nem éli meg az októbert, ha nem is októberben de decemberben teljesen túl voltam rajta. A mai napig rám ír néha próbál flörtölgetni de nekem a barátnőmön kívül más nem létezik
2020. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A külső és belső tulajdonságokra gondoltam ki mit szeret a szerelmében,nem a közös élményekre vagy ilyesmi.😀
2020. máj. 4. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Hat ha igazábol bele gondolsz ezt szerettem benne. Hogy nem itthon voltam nem átlagos volt. Amikor utána vágytam ezekre a dolgokra vágytam. Nem tudom ugyanezt váltotta e volna ki belőlem itt. Azt szerettem benne amit mutatott magábol még ha nem is volt mindig őszinte. De ha már így kérdezed nagyin szép arca volt, nagyin határozott top kisugárzása, sportos volt és nagyon édes mosolya volt. Tudta mikor mit kell mondani, mikor írjon rám és mikor hagyjon ott hogy vágyakozzak utána. Amúgy sebezhető pillanataiban egész cuki volt. Szerintem sokan akik reménytelenül szerelmesek nem csak felsorolható külső belső tulajdonságokba szeretnek bele hanem valami érzésbe amit átélünk általuk. Ehez az élmények is hozzá tartoznak.
2020. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a szemét,a tekintetét,a hangját,a nevetését,azt,ahogy beszél,a személyiségét.☺Imádom.😍😍😍
2020. máj. 4. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Az első nagy szerelmem 5 évig tartott, idősebb volt nálam a hölgy és heteró. Nagyon nehezen tettem túl magam rajta, és még mindig beleesek abba a hibába, hogy mindenkit hozzá hasonlítok, ő a mérce. Mindent szerettem benne. A kisugárzása fogott meg, amiben benne volt a nőiesség, titokzatosság, gyengédség és gondoskodás. A gyönyörű barna szemei, amiben el tudtam veszni, miközben beszélgettünk, a selymes, fehér bőre, a vállára leomló dús, barna haja. Teljesen életre kel előttem, ha csak rá gondolok. A személyiségében is mindent szerettem. Hogy bármiről lehetett vele beszélgetni, hogy sosem untuk meg egymást, hogy segített feldolgozni régi dolgokat, megmutatta, mennyire értékes vagyok. Rengeteget fejlődtem általa, új oldalát ismertem meg a személyiségemnek. És szerintem én is tudtam átadni neki a világomból. Úgy éreztem, igazi lelki társi kapcsolatunk van, ami nekem azóta is az egyik legfontosabb része a szerelemnek. Csak mint ember szeretett, sosem osztottam meg vele, mik a valódi érzéseim. Úgy gondoltam, ismer már annyira, hogy sejti a dolgot. Nem akartam elrontani a kapcsolatunkat azzal, hogy színt vallok. Plusz fiatal is voltam, és akkor még magamnak sem vallottam be, hogy más vagyok. Azóta majdnem teljesen megszakadt köztünk a kapcsolat. Számomra mindig szép emlék marad Ő, csak szeretettel és hálával tudok rá gondolni.
2020. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

3 éve, mindent szeretek benne, mindent, a hibáit is, minden porcikájáért oda vagyok.

Pasija van, el kéne engednem, de nem megy, nem tudok kiszeretni belőle. Tudja hogy érzek, de ő engem csak a legjobb barátjának tart akivel néha lefekszik. Biszex de a lányokhoz csak testileg vonzódik, kapcsolatban csak pasival tud lenni. Igazából csak szenvedek miatta, és nagyon hülye vagyok de nem tudom elengedni. A barátjára is nagyon féltékeny vagyok, de tudom hogy belé se szerelmes már, csak megszokásból van vele. Szex sem nagyon van már köztünk, velem többször fekszik le mint vele. Meg közelebb is áll hozzám, mindent nekem mond el először, a barátjának sok mindenben hazudik.

2020. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
6 éve ismerkedtem meg vele a munkahelyemen. Az első pillanatban levett a lábamról a kisugárzásával. Nagyon szoros kapcsolatba kerültünk. Idősebb nálam egy korosztállyal. Lelki társának tekint, én viszont reménytelenül beléhabarodtam. És élvezi, hogy udvarolok neki, de nem képes magasabb szintre lépni a tipi-tapinál. Nagyon jó humorú, jó megjelenésű, erős személyiség. De túl nagy falat, ő az én Kunigundám
2020. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!