Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha teljes mértékben meghatároz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljes mértékben meghatározhatnád, milyen lenne számodra a tökéletes fiú, külsőleg és személyiségben?

Figyelt kérdés
Tökéletes ember nem létezik, de játszunk el egy picit a gondolattal, hogy elérhetnéd a számodra ideális párt. Milyen lenne a külső tulajdonságaiban (életkor, magasság, súly, testalkat, szem és hajszín, egyebek), és személyiségben (hobbik, érdeklődés, habitus, stb.)?

2023. márc. 12. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Kinézetre olyan 170-185 közötti magasság,max 100 kg.Sötét haj,barna szem,ha szemuveg is lenne az lenne a csúcs:)

Életkorban 26-40 között.

Személyisége komolyabb,beszélgetős,de humort kedvelő.Megfontolt és nem a pillanatnak él.Érdeklődése nem a sport és a kocsik témánál akad meg.Hobbija bármi, amit szívesen csinál és örömét leli benne.

Nem dohányzik, nem drogozik.

Ismerkedésnél és kapcsolatban is a kölcsönösség,egymás elfogadása,tisztelete jellemzi.Nem akarja megváltoztatni a másikat és a saját tulajdonságait sem adja fel más kedvéért.

Na jó, most már felébredek...:)


54F

2023. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
170cm körüli magasság.átlagos testalkat.30-40éves passzív pasi.szeretem ha valaki borostás,vagy rövidre nyírt arcszőrzete van.nem zavar ha valaki cigizik,csak ne túl sokat.legyen értelmes és ne csak a szex körűl forogjon az élete.46/a
2023. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Pont hogy az ilyen módon meghatározott párkapcsolatoknak nincs sok jövője. Két ember összetartozása nem egy matematikai egyenlet.


Jön a szikra, aztán a lángolás, minden gondolatodat ő tölti ki, talán meg sem tudod magyarázni, hogy miért. Csak azt érzed, hogy ő az a férfi, akire mindig is vártál. Ketten együtt lesztek egyek.


Aztán ha sikerül együtt megöregednetek, akkor 50 év múlva elmondhatod, hogy minden hibájával, nyűgével, rossz tulajdonságával együtt ő volt a tökéletes.

2023. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező nem azt kérdezte,hogy ki milyen párt akarna kizárólag.Hanem azt,hogy kinek mi az ideális!

A szikra pedig tényleg nem akkor és ott jön,amikor számítunk rá.

Viszont azt kevesen mondhatják el,hogy megtalálták az igazit,még kevesebben azt,hogy hosszan élnének közösen.

Népmesei fordulatok és hollywoodi álmok nem nagyon adják vissza a meleg világ ,és nemcsak a meleg világ valóságát !

2023. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: 18-30 éves, kisfiús, vékony, mosolygós, magas, nem túlságosan izmos, enyhén szőrös, borostás vagy rövid szakállal (ez nem lényeges, inkább csak plusz), lehet szemüveges is. A haja lehet dús vagy göndör, de akár a szinte kopasz is vonzó lehet, szóval e téren tág a terep.


A belső fontosabb. Legyen intelligens, humoros, szóval ne legyen brutális egója, és ne nyavalyogjon folyton a zord világon, hanem lássa meg mindenben a derűt. Legyen érzelmes, kulturált, művelt, legyen véleménye művészetről, történelemről, kultúráról, szóval ha sétálunk az utcán, és látunk valamit, ne unatkozzam mellette. Jussanak eszébe a dolgokról emlékek, vélemények, gondolatok.


Mi még? Legyen nyitott az extrémebb szexre is, legyen egy domináns, parancsoló énje, akarjon kipróbálni egészen extrém dolgokat is, legyen kíváncsi.


(Tudom, hogy teljesen irreális, hogy egy ilyen ember pont velem akarjon bármit, dehát a képzelődés volt a feladat.)

2023. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"akarjon kipróbálni egészen extrém dolgokat is"


Például? :)

2023. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


BDSM-es dolgok, verés, alázás, persze játékból. Lehet, hogy nem jönne be, de próbáljuk ki. Aztán legfeljebb jót nevetünk rajta.

2023. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
175 centiméter, vagy magasabb, korombeli, 18-20 éves. Külsőre fekete, barna, vagy szőke haj, a szemszín mindegy, csak tetszen az arca, mellé egy jó és hozzá illő, szexi frizura. Csibészes, vagyány mosoly, tudjon rám szerelmesen nézni, éreztesse, hogy nagyon akar engem, akkor se bizonytalanodjon el, ha picit kéretem magamat. Bármivel foglalkozhat, a hobbija is tök mindegy, csak legyen intelligens, érdeklődjön a kultúra iránt is. Magára és környezetére igényes, jó illata van, jó hozzábújni és ezt szereti is. Van stílusa, jól öltözködik. Monogám, fontos számára a kapcsolatunk. Értékeli, ha mindezt én is tudom nyújtani a számára.
2023. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső: az átlagos (értsd: egészséges) testalkatot szeretem, az egyetlen extra elvárásom, hogy imádom a magas pasikat. :D


Belső: megfontolt, józan ítélőképességű. Ez lenne talán a legfontosabb. Az alkoholfogyasztás a vesszőparipám, ne legyen részeges. Én is megiszom néha egy-egy pohár bort, de még spicces is csak szökőévente vagyok, részeg meg nem voltam soha, nem is akarok. A drogozás kizáró ok, a dohányzás nem érdekel, én is dohányzom. Ha nem dohányzik, nyilván figyelek, hogy minimálisra szorítsam a passzív dohányzását. Azért tudjunk miről beszélgetni, szóval jó, ha objektíven(!!!) tisztában van a politikai aktualitásokkal, illetve az a számomra legkényelmesebb, ha főleg reálműveltségű.


Amik kizáró okok:

-konteózás

-"gonoszgyógyszergyár, inkább eszem valami gizgazt a patak mellől, nem számít, hogy menten elpusztulok, akkor sem veszem be a gyógyszert"

-"sarlatánorvosok, gyógyszerrel tömnek, arra valók csak"

-politikai/vallási elvakultság (az egészséges politikai/vallási meggyőződés természetesen teljesen jó, az elvakultsággal van bajom)

2023. márc. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!