Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire féltetek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire féltetek az első anális szextől?

Figyelt kérdés
Van-e olyan meleg, aki retteg az anális szex okozta fájdalomtól, és emiatt sosem szexel análisan?
2023. márc. 16. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem sosem,de minden kapcsolatomban az anális rész hiányzott.Sem én, sem a párjaim nem igényelték.

Ennek ellenére élvezetes és kielégítő volt a szexuális élet:)Kölcsönösen volt minden más,bőven.

Mondjuk ami nehéz,ilyen társat találni,aki hasonlóan gondolkodik.

2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Mindig is élvezetes volt számomra.
2023. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor számotokra a szexualitás kimerül az orális szexben?
2023. márc. 16. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra igen, sem oda sem vissza nem érdekel a dugás.


23F

2023. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Látom,azért a fiatalok között is van, akinek nem a dugás jelenti a világ közepét !

#1

2023. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem engedtem, mert akikkel próbáltam, azokkal fájt már a kezdete is. Sokáig csak a kölcsönös orál volt. Aztán sokkal később jött egy srác, akiben megbíztam, és megengedtem, sőt kértem rá, hogy tegye meg. Azóta imádom.
2023. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt részem meg benne de félek tőle és nem is engedtem senkinek
2023. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, de meg sose volt benne reszem. Viszint ha kerdezik mi vagyok, ravagom rogton, hogy aktiv.
2023. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!